Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi lehet a baj velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lehet a baj velem? Miért nem sikerült eddig soha? Van esélyem?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és eddig nem volt még bnőm,sőt nagyon sikerem sem volt a lányoknál.. Alapjában véve kedves,őszinte és romantikus vagyok. De sajna nincs önbizalmam és magabiztosságom,nehezen nyílok meg és ismerkedem,ennek oka h születésem óta nem látok az egyik szememre és ezért vagyok ilyen,nem tartom magam teljes értékűnek,nehezen hiszem el h tetszhetek egy lánynak. Nem tartom magam elég érettnek és férfiasnak egyszóval sztem nem vagyok jó pasi.. Kevés barátom van,de azokért mindent megteszek..kort kérnék és ötleteket
2011. febr. 28. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

FankaFeri nem nagy kan, tudja, aki ismer,

FankaFeri nem izmos, tudja, aki ismer,

FankaFeri nem jóképű, tudja, aki látott,

FankaFeri nem is gazdag, ezt is tudják jópáran,

de FankaFeri kiáll azért, akit szeret: remélem érted már!,

tudom, egyetlen percért sem kár, amit él az ember,

hiszen minden ''miért''-nek van ''mert''-je,

és ki más, ha Fanka ne merne beleröhögni a Sors szemébe

2011. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figyu sttól,hogy egyik szemedre vak vagy...és? :@ Aki szeretni fog így is elfogad,aki meg leszól,vagy beszól ezmiatt...kicsit szégyelhetné magát,nem tudja milyen helyzetben vagy,és nem is fogja tudni sosem! :S Bár bármikor lehet neki,is ilyen problémája....szóval csak nyugodtan ismerkedj,és meglátod nem 1 lány lesz aki fog neked is tettszeni,és neki is tettszel majd te...egy a fő,legyél mindig önmagad :) Az hogy lelzárkózol a csajopk elől nem old meg semmit,aki mer az nyer alapon éld eélted ;) Minden jót :)
2011. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

" De sajna nincs önbizalmam és magabiztosságom,nehezen nyílok meg és ismerkedem"

" Nem tartom magam elég érettnek és férfiasnak"

te már megadtad a választ saját magadnak.

2011. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a rossz gondolatokat kivered a fejedbõl,màr is megtetted a lépést,hogy jól érezd magadat ugy,hogyan vagy.
2011. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy jó pasi vagy-e! Felteszem, nem látszik, csak Te tudod. Egyébként a legfőbb probléma az önbizalomhiány. Az ilyen emberek eleve sugározzák magukból ezt, erős negatív hozzáállással, amitől nemcsak a másik nem, de minden ember menekül. Tapasztalat. Felteszem, nem tudod, ki Stevie Wonder, de Ő pl. egyáltalán nem lát, mégis van felesége, gyerekei, vagy ott van Andrea Bocelli, aki szinte Casanova.
2011. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

biztos nagyon helyes srác vagy..(nagyon sok lánynál bejön ám a félénk, romantikus kedves stílus- csak hát .. ezek általában nem kelletik magukat, nem udvarolnak a fiúk helyett, verseket olvasgatnak, ábrándoznak én is ilyen voltam..)

olyat keress, aki félénk, romantikus, kedves lány..

Rád vár ám..kedves, romantikus srác..

de meg kell hódítani.. apró figyelmességekkel..

2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ne mondd, nem vagyok "jó pasi" - a lányok többsége nem szereti a falubikája-izomagy -tetovált modern "pasit"

csak fél bevallani, nehogy őt ne tartsák modernnek ..és egyedül maradjon. De igaziból egy kedves, megértő, jószívű, gyöngéd férfira vár a szíve mélyén. Aki majd egyszer jó édesapa lesz gyerekeknek.

Bízzál, megtalálod az igazit!


„Isten erőt adott nekem

Isten családot adott nekem,

Isten zenét adott nekem

Isten szemében a mindenség vagyok”

http://www.youtube.com/watch?v=SgE97_CfOJ4

: )

2011. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ezért nincs önbizalmad? :) Egy csomó ennél nagyobb hátrány létezik pasiknak, és mégis találnak szerelmet és szexet is... Én ezt könnyebben elfogadnám, mint hogy alacsonyabb nálam 10 centivel, és sorolhatnám.

És még azok sem kizáró okok... Szerintem meg különleges vagy :) - nekem ez a szó jutott az eszembe tudatalatt, nem az, hogy csökkent értékű, stb. Mármint ezt az érzelmet váltottad ki belőlem. Sok pasinál a férfias kisugárzás az erősebb kancsalságot is kifejezetten sármossá tette. Ilyen is van. Nem egyet ismerek. Szóval, tedd túl magad rajta, szerintem nincs vele gond :)

2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs önbizalom, F17

Még mindig aztmondom hogy Speed lehet a félénkség gyógyszere:D majd kipróbáljuk:D

2011. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19:47-es vagyok, ne haragudj, elfelejtettem: 21 éves lány vagyok. :)
2011. márc. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!