Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, társkeresőkön ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, társkeresőkön ti milyen típusú levelekre válaszoltok?

Figyelt kérdés
Elegáns, udvarias, személyre szabott levelekből küldtem vagy pár tucatot de válaszra se méltatnak. Minden infóm ki van töltve és fotóm is van felnyomva.
2011. febr. 27. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

én a kedvesekre, udvariasakra, viccesekre. amik legalább icipicit eltérnek a sablontól, és látszik, hogy nem copypastelve vannak.

mit szoktál írni?

2011. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy megláttam az adatlapját, ez-az-amaz tetszett rajta (ha tudok hozzá kapcsolódni akkor írok magamról is), szeretném megismerni és remélem kölcsönös az érdeklődés.
2011. febr. 27. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi vagyok mit lehet írni, mert egy képből meg pár random adatból amit kirak magáról nem tudok regényt írni hiába szeretné.
2011. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedi leveleket írjatok. Nem veletek van a gond,de egy lány rengeteg levelet kap társkeresőn, ereje sincs végigolvasni mindet, és ez komoly, a legextrémebb levelektől kezdve a normálisakig. Valami humorosat írjatok, de ne ezt az elvesztem a szemeidben marhaságot.
2011. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..vagy nem jössz be nekik, és nem ott kéne keresgélned..
2011. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy cserélj fejet! :-)


Nekem is ez segítene.

2011. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyen...

A fogyatékos lányok elvárják, hogy egy falb*szott kép meg az "Írj nekem" jellemzés után írj nekik k*rvaegyedi kisregényt...

Innen is látszik, hogy minden nő idióta...

2011. febr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!