Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem válaszoltok a fiúknak egy csomó mindenre ha ő őszinte meg minden ti miért nem tudtok azok lenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Rossz tapasztalataid lehetnek.
2011. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kérdésekre gondolsz. Ha intim témájúak, vagy túl személyesek a kérdések akkor nem kötelező válaszolni rájuk. Nem mindenki egyformán nyitott arra, hogy a volt barátait, és kapcsolatait kibeszélje. Ettől még lehet őszinte és nyitott valaki... Ha viszont semmiről sem akar kellő nyitottsággal beszélni ott gond van a lány részéről, azt a kapcsolatot nem kell erőltetni.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fordítva van.....
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tény, hogy ez így van. de hát a lányok már csak ilyenek...
2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
mire gondolsz? attól függ kinek, és milyen kérdésre...
2011. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pl bevallod hogy tetszik meg minden és semmi konkrétat nem mondd
2011. ápr. 26. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszinték ők... a maguk módján... Ha egy lány a barátod(nem párkapcsolati jelleggel) és ő is barátnak tekint, akkor inkább abból lesz több, amire őszintén válaszol. Ha viszont nem ez áll fenn, akkor máshonnan kell kitalálnod mire gondol, ez nem egyszerű, de meg lehet érezni, és a barátnők is ált. megbízható forrást jelentenek(igaz nekem most volt elég érdekes esetem a témában).

Ami a legfontosabb: ne felejtsd el, hogy az ő agyuk MÁSHOGY JÁR! Ne várd ugyanazokat a reakciókat, amiket te tennél, vagy amiről azt gondolod, hogy ő tenné! Irányelv: A nőket nem megérteni, hanem szeretni kell!

2011. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közvetlenül, meg nem valljuk be, hogy tetszik, 5x próbáltam, egyszer se jött be. Vagy máshogy csinálod, vagy megvárod amíg ő lép, de érzékeltetve, hogy fontos neked.
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg az mit jelenthet hogy el se küldd de nem is nyomul és nekem nagyon tetszik és mondtam neki küldjön el ha nincs esélyem és semmi :@
2011. ápr. 26. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy azon gondolkozik, hogyan küldjön el, anélkül, hogy megbántana(nem vicc, velem előfordult, pedig külön megkértem) vagy pedig nem tudja. Adj neki időt, egy darabig hanyagold a témát! Nem azt mondom, hogy ne éreztesd, hogy nagyon tetszik, csak ne feszegesd konkrétan a kérdést. Illetve, ha módodban áll, érdeklődj valamelyik barátnőjénél...
2011. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!