Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen vak lennék? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen vak lennék? Vagy csak képzelodom?

Figyelt kérdés
BAràtnom még nem volt, 15 éves vagyok, és egy ideje megtetszett egy làny, viszont nem mertem direktbe lerohanni (ilyen még jo is) ugyhogy egyszeruen csak arra torekedtem, hogy vegyen észre. Egy jo ideig azt gondoltam, hogy semmit sem értem el, igy kezdtem letenni rola, mig egyszer el nem kezdtem éjszaka gondolkodni. Ràjottem, hogy ahànyszor csak rànézek és mosolygok, o is mosolyog, hogy amint szervezek valamilyen osztàlyprogramot, az elsok kozott valja magàt jelenlévonek, osztàlykaràcsonykor a làny (akinek ajàndékoztam)ajàndékàban lévo levelemet elolvasta, az elsok kozott koszontott fel a szulinapomon, s volt hogy "véletlenul" hozzàmért, valamit épp mondott a baràtnojének, a keze meg ottmaradt egy ideig (nem kell félreérteni, valahol a vàllamnàl érintett meg :)) Vak voltam, vagy ezek nem szàmitanak jelnek?
2011. febr. 27. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy jelek! Bátorság, hajts rá!
2011. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy Kell "ràhajtani"?
2011. febr. 27. 02:12
 3/5 anonim ***** válasza:

kedvesen beszélgetsz vele aztán elhívod valahova sétálni vagy valami beszélgessetek érzelmekről de ne a szexet hozd fel neki egyből

aztán ha vége a randinak feltéve ha sikerül adj neki egy igazi puszit

vagy hazakíséred és ott puszilod meg bár ez a logikusabb

2. alkalom után meg mehet egy laza csók aztán így tovább :)

sok sikert

2011. febr. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norb66 ***** válasza:
Hát ismerd meg! Felsoroltál egy csomó programot és ezzel együtt alkalmat arra hogy beszélgess vele és megismerd. Szervezhetsz kamuprogramot is, ő úgy is jelentkezni fog, meg persze más is, de másnak szépen lemondod, így csak ő lesz ott :) De nyugodtan elhívhatod valahova (ne moziba, ott nem lehet beszélgetni) akár csak sétálni is. :) Sok sikert! Bátorság! :)
2011. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jo hogy nem a szexröl akarok vele dumálni :)
2011. febr. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!