Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem szeretem az eltúlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem az eltúlzott nőket, akkor tényleg nem lennék igazán férfi?

Figyelt kérdés

Mert engem nem hogy vonzanak, de visszataszítanak az olyan nők, akiknek akkora a mellük, mint két felfújt vizes lufi, olyan ajkuk van, mint két párna, olyan a fenekük, mint két légzsák...

Az összes haveromnak, meg az tetszik, ha így néznek ki a nők.

Mert, hogy ez a nőies. És furcsálják, hogy nekem nem tetszik, nekem az tetszik, ha egy nő normálisan, néz ki.

Mármint van melle, feneke, de, nem ilyen hatalmas, és feltűnő.

Gáz, hogy én így gondolom?

Tényleg ezek a dolgok kellenének, hogy tetszenek?


2011. okt. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A haverjaid hülyék.
2011. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DakotaDamon ***** válasza:
Jaguar Warriornak igaza van.
2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> Gáz, hogy én így gondolom?

> Tényleg ezek a dolgok kellenének, hogy tetszenek?

Nem.

2011. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen nő tetszik neked. Addig semmi baj sincs, amíg nem a férfiak jönnek be.
2011. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában az a normális, ha egy nőn van mit fogni!

Amit a haverjaid mondanak azok a pláza cicák, macák, műnők..ki hogy hívja őket..

Szerintem a te hozzá állásod a jó! Ne törődj a haverjaiddal!

2011. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!