Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arra célzott ezzel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra célzott ezzel, hogy tetszek neki/szeret?

Figyelt kérdés

Osztálytársammal(legyen X) úgy érzem az elmúlt 2 hétben egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Az apukám, és az anyukája gimiben osztálytársak voltak. Sokat beszélgettünk, 3napja folyamatosan levelezünk egész nap. Van egy másik osztálytársam aki folyton legyeskedik körülöttem, néha incselkedik. Elvileg tetszem neki. Őt nevezzük Y-nak.

X azt mondta, hogy Y amikor szivat akkor lényegében a figyelmemet akarja felhívni magára, és tetszek neki. Tegnap levélben azt írta, hogy "olyan sejtelmes vagyok, mint X, de lehet, hogy mégsem (ez is egy rejtély marad :D)" vélemény?

Ezt hogy értette?


2011. febr. 26. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
olyan sejtelmes vagyok, mint Y bocsi elszúrtam.
2011. febr. 26. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? 11?

Am. lövésem sincs, hogy mit akart ezzel:D

2011. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!