Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok ahhoz, ha egy fiú okos? Vonzónak találjátok, vagy strébernek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

"A csajok 99%-ánál nem menő, a maradék 1% meg bűnronda."

Voltál te már egyetemen?Úgy látszik nem , mert nem hiszem h ott minden lány ronda lenne és azt sem hogy ők a buta fiúkat szeretik.

"Egy lányt se érdekel, ha egy fiú okos, mivel annak nincs köze a külsőhöz."

Ja , persze max a buta libák...

2011. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
100%
szerintem is vonzó :P
2011. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:09


hehe :D azért nem mondanám, hogy az egyetemista lányok odavannak az okos pasikért. azt se hogy nem, de bátran kijelentem, hogy a mi intézményünkben az átlagos-csinos lányok nem kicsi százalékának bizony eléggé sötét-tróger-naplopó palija van. nulla életcéllal és kilátásokkal.

az értelmesebb lányok persze nem kezdenek butákkal, ez is tény. mégpedig az érdeklődés miatt. szerintem egy "okos"-"tudatlan" páros nem húzza sokáig, maximum addig amíg dúl a mindent áthidaló szerelem.

2011. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%
Vonzó, ha nem kocka. Legyen egy kis humán műveltsége/érdeklődése.
2011. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
58%
Voltam egyetemen, tudom, hogy az ottani csajok - akiknek csak a töredéke nevezhető amúgy okosnak - előbb mennek egy egy hímringyóval, mint egy intellektuális úriemberrel.
2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
Előző, teljesen igazad van. Az okos lányokat ugyanúgy nem érdekli a belső, csak ők tagadják.
2011. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szóba sem jöhetne "buta" fiú nálam, mert idegesít, ha nem lehet egy jót beszélgetni (bármiről). Orvosin vagyok, és itt nincsenek "butább" lányok, de egyről sem tudok akinek "buta, de helyes" pasija lenne. A stréberség egy más kérdés, én azt nem szeretem, ha valaki nagyon okoskodó (bár ennek nem sok köze van a tényleges tudáshoz). Szóval, ha valaki okos, művelt az egyértelműen jó pont nálam, és láss csodát, még "ronda" sem vagyok. :)

20/L

2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!!!!

A világon a legeslegférfiasabb dolog, esküszöm a nyálam is elkezd folyni, ha egy okos férfit hallgatok! Fel tudok rá nézni. Nekem ez az egyik fő szempontom párválasztásnál, nameg az állatokhoz való viszonyulás. Ha ez a kettő rendben van, és egy rendes ember,akkor nálam győztes :)

2011. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Jó akkor te meg arra válaszolj h hol lehet okos intelligens pasit találni?(te milyen helyekre szoktál járni?
2011. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bárhol ott vannak,én már discoban is találkoztam ilyennel, egyébként tényleg bárhol. Könyvtárak (én spec oda el szoktam járni, pedig nem szeretem), ABC-kben, parkokban, kávézókban.
2011. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!