Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasit elutasíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasit elutasítotok az azért van mert rondának találjátok?

Figyelt kérdés
Milyen okai lehetnek?
2010. dec. 15. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a külcsín az oka, ha elutasítunk egy fiút...Nálam az is fontos, hogy mennyire művelt, mert nem mindegy, hogy egy udvarias, illedelmes, művelt srácot mutatok be a családnak, vagy egy parasztot, akinek az 1x1 sem megy. És persze apróbb dolgok...Hogy legyen figyelmes, kedves, megértő.
2010. dec. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam a külső annyira nem számít, inkább a viselkedése, az hogy van-e valami közös hobbynk vagy érdeklődési körünk.

23/L

2010. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legyen megértő,kedves,lovagias,segítőkész,okos,erős de senki sem tökéletes, viszont ha én elutasítok valakit az azért szokott lenni, mert nem tudom elképzelni az életem vele, ezért inkább nem megyek bele egy olyan kapcsolatba aminek a jövőjét sem látom... L/18 csak személyes vélemény, illetve tapasztalat :)
2010. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már ogy nem számít a külső lányokXD ezt ti sem hiszitek el szerintem...
2010. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
IGEN!
2010. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok 80%-ánál nagyon is számít a külső,az olyanokon,akiken látod,hogy nagyon sokat törődnek a külsejükkel,azoknál biztosra veheted,hogy elsősorban azt is nézi egy fiúban...

Egy jóképű,sármos pasira,akire jó ránézni nehezebb azt mondani,hogy nem kérek belőled,persze akkor,ha nem bunkó,vagy nincs elszállva magától...

Viszont nem feltétlenül azért utasít el egy lány egy pasit mert rondának találja,ennek sok más oka lehet...pl: nem szimpatikus,túlzottan nyomul,bénán öltözik,nem jön be a stílusa,túl gyerekes,túl okostojás,sablonos a dumája...ilyesmi

Ja és a férfiszépség meg nagyon relatív dolog...ott van pl brad pitt,én nem találom vonzónak,soha nem is találtam,annak ellenére,hogy őt általában a legtöbb nő annak gondolja...és ott van ellenpéldának a király l.norbi,akit meg leszólnak,hogy néz ki,én viszont jóképű fickónak látom,akinek van szexepilje...de még sok ilyen példát lehetne mondani...

sumsum: nem kell adonisznak lenni ahhoz,hogy egy nő "szépnek" találjon egy férfit...

2010. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azért, mert ronda... Én azért is vissza szoktam utasitani egy fiut, mert nem tetszik a gondolkodásmodja, esetleg tul beképzelt...
2010. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Mivel általában a pasinak kell kezdeményezni, ezért a lányok többsége nem éli meg az elutasítást. Olyat meg senki nem csinál, hogy:

- Szia Nem tetszel nekem.

Ebből az következik, hogy a lányok többsége álomvilágban él. Ők mindenkit megkaphatnak, mindent megtehetnek. Meg vannak győződve, hogy aki ír nekik, odalép hozzájuk, azt meg tudnák szerezni. Még nagyobb lesz az arcuk...

Várják a szép szőke herceget. Nem egy intelligens, helyes srácot keresnek, hanem olyat, akibe azonnal beleszeretnének.

Ez fokozottan érvényes netes társkeresésnél.

2010. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha van barátom akkor azért utasítom el :)
2010. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!