Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás szerelmi bánat ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ui:Gerinced hol hagytad???
2011. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Másodszorra rúgok be 2 nap alatt, még jobban hiányzik :$
2011. márc. 5. 17:11
 23/29 anonim válasza:

Nemértem hogy miért hal ki egyre jobban az a dolog, hogy:

"Istenem, Ha te vagy.. talááán.. talán ha tényleg vagy... Mond meg.. miért érzek így? segíts már..

segíts, értesd meg velem mi a helyén való és mi nem, és kérlek ha tényleg vagy, indítsd el a szívemet a helyes úton.

Egyszerűen ha azt mondod, hogy Istenem, gyere a szívembe, (nemtudom hogy hogyan, s miért, de) működik. Nekem működött:)

Zsoltárok könyve 139:23-24

2011. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Erre sajnos nincs nagyon konkrét megoldás, de szerintem nem segít se pia, se drog szóval azt tényleg felejtsd el0.0

Ahogy írták jópáran, sokunkkal megesett ez a történet, de hidd el, hogy nagyon nehéz lesz, és sokat eszedbe fog még jutni! Viszont tényleg foglald el magad, olvass sportolj mert az segít. Kb. 2-3 hónap és nevetni fogsz rajta, sőt még az is megeshet, hogy pont vele fogsz összefutni és beszélgetni kezdtek pont akkor amikor éppen az uj barátnődet várod :P

Fel a fejjel és go sportolni:D

2011. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Jé!

Itt normálisak is vannak!!!

XD

2011. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én a testmozgást ajánlom. Lelki sebekre nincs hatásosabb gyógyír a kimerítő, kemény edzéseknél.

A vedelést felejtsd el. Nem segít, nincs értelme mérgezni magad. Ráérsz majd fősulin.

2011. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

03.04. 20:25

Te sem vagy jobb a deákné vásznánál. :)

Ezt nem lehet máshogy érteni, csak úgy, ahogy leírta. Gerincem meg van, köszöni szépen, itt spanolgat a tieddel, ugyanis az kiugrott belőled :) Mire kapod fel a vizet, te... ? :) hagyjuk már, veled ellentétben adtam választ a srácnak, segítettem neki. Húzd le magad :)

2011. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne gondold magad jobbnak!
2011. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Senki nem jobb senkinél, csak valaki képes érdemit is hozzáfűzni valamihez, nem csak a szitkozódáshoz ért (: na csókolom.
2011. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!