Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás szerelmi bánat ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

legfőképp idő, ami eltelik! aztán fontos, hogy a már meglévő szabadidődet, hogy töltöd el: sport!

az osztályban pedig kerüld el ahogy csak tudod, kevésbé fog fájni. lógj másokkal.

2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
sajnos ugyanebben a helyzetben vagyok csak én lány vagyok.. nagyonrossz.. de örülök mert már csak pár hónap és ballagás.. nefigyeljrá,nebeszéljvele, szünetekben kerüld. nagyon nehéz..
2011. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%
Deci derékszögű pálesz, amennyi elvezet a boldogító kómába!
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
derékszögű :D ez nagyon ütött :D
2011. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Húzz egy képzeletbeli volnalat, és lépd át. Ennyi, felejtsd el, zárd le. Mondogasd magadban, hogy igen, szabad vagy, és nézz újabb lányok után. Én csak ezt tudom javasolni, az alkoholt meg a drogokat gyorsan felejtse el mindenki. Az végképp nem megoldás.
2011. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

17:56-os te szerencsétlen otthonülő balek. Miért ne lehetne valaki 14 évesen szerelmes, te nyomorék?


Srác! Egyszeri berúgás, aztán sport ezerrel. Ha izmosodsz, tapadni fognak rád a csajok, és hamar felejtesz. SOHA NE ADD FEL!

2011. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
zene.....minden mennyiségben, az segít
2011. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Sör és punczi!

:)

2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 habibi ***** válasza:
hát nem tudod? egy nagy tábla csoki :) nyamiii :)
2011. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18

Te mekkora egy gyökér vagy!!!

Nem vagy tisztában hogy az egyik válaszadó miért is írta amit írt!!!Te meg kinek képzeled magad hogy egyből oltod az egyik válaszadót?Ne legyél már ennyire nyomorék!!!!

2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!