Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra megoldás?

Figyelt kérdés

Már 6 hónapja szakított velem, 4,5 évig voltunk együtt! A mai napig nem tudtam igazán feldolgozni a szakítást, pedig már elég sok mindent megpróbálta elfoglalom magam hogy ne nagyon legyen időm gondolkodni, társaságba járok stb.! Más nők meg abszulut nem érdekelnek megnézem őket de a legkisebb indíttatást sem érzem hogy összeismerkedjek velük!


Persze az idő majd megoldja a dolgot de ha 6 hónap alatt semmit sem kopott a szerelemem akkor mennyi idő amíg elmúlik!!!!


Azért is szar mert amúgy nem vagyok egy lelkis ember nem szoktam a dolgokon filózni túl sokat meg szomorkodni sem sokat!


Van valakinek valami jó ötlete hogy lehet ezt a helyzetet elviselhetőbbé tenni!


2010. szept. 28. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem beszélgess többet Johnnie Walkerrel.
2010. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig várod haza. Megszoktad a jelenlétét 4,5 év alatt. Jöjj vele újra össze, és alapítsatok családot.


Vagy relaxálj, ürítsd ki a fejed, és lazulj el testileg, és közben fejhallgatón hallgasd a következő számot:

http://www.youtube.com/watch?v=50_p7H-OYlk

2010. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jah és csukd be a szemed, és ved lassan a levegőt.

2. voltam

2010. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a 6 éves kapcsolatomat gyászoltam 2 és fél évig... szóval sztem adj magadnak időt. Igaz én kerestem mást és az évek alatt nem hűlt ki a szerelem amit iránta éreztem, majd 2 és fél év után megpróbáltuk újra és huss minden elmúlt. Csak a befejezés hiányzott, talán azért ragaszkodtam még hozzá annyi ideig. Idő kell én is azt mondom.
2010. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Unicummal beszélgettem el komolyan párszor a szakítás után de csak időleges megoldást tudott adni!
2010. szept. 28. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább ezt hallgasd :

http://www.youtube.com/watch?v=354MU3l-25M


:)

És tényleg beszélgess néha J.W.-rel meg Dreher Antallal

2010. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánatra megoldás: Idő!! Előbb-utóbb már nem lesz zserelmi bánatod!
2010. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az idő megoldja az tuti de attól tartok az rengeteg idő lesz én meg addig megzakkanok!!
2010. szept. 28. 16:14
 10/10 anonim válasza:

Szia 4,5 év elég hosszú idő.

Egyébként mi volt a szakitás oka?


Soksikert ,hogy újra összejöjjetek!

2011. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!