Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami megoldás szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megoldás szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés

Szakítottam a szerelmemmel mert más fiuval találkozott..velem azért is összeveszett mert este fentvoltam nélküle a neten..Kéne valami tanács hogy gyorsan elfelejtsem!!

Nem leszólásokat várok, csak valami tippet :(

Nagyon elvagyok keseredve :(


2009. márc. 24. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
20 tábla csoki, jó forró fürdő, és alvás...ez bejön általában, nálam bejött, ja és meleg tea, meg 1 jó barát, a többit meg elvégzi a jó hosszú idő...más egyebet nem nagyon tehetsz...
2009. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nem poénból írom, de egy görbe iszogatós este a legjobb barátokkal nagyon sokat segít :) !
2009. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbál meg ismerkedni te is más lányokkal, hátha épp most toppan be a nagy Ő!!

Velem is igy volt, egy nagy Szerelmi csalódás után, pár héttel betoppant az életembe a Szerelmem aki a nyáron feleségül is vesz, és van már egy gyönyörű babánk is, nem hittem volna hogy létezik ilyen,de ahogy megláttam Szerelembe is estem és az exemet azonnal elfelejtettem:)))))) Mint a mesében

2009. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg kimozdulni otthonról,barátaiddal osztálytársakkal,ne ücsörögj otthon és ne hagyd,hogy felemésszen a bánat,és ha tul leszel rajta,találsz egy sokkal jobb barátnőt akivel boldog lehetsz:)
2009. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmiképpen ne mássz bele új kapcsolatba várj még, hogyha komoly volt, mert mindenkiben őt fogod keresni...
2009. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy otthon ülj, és búslakodj! Tudom, nem könnyű, de mozdulj ki, próbálj ki új dolgokat, amik örömet okoznak Neked! Menj társaságba! Én ilyenkor szoktam "Terézanyusat" játszani. Inkább más problémáit próbálom megoldani, mint hogy a sajátommal foglalkozzak, és egy idő után az enyém már nem is akkora probléma!
2009. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezdj el konditerembe járni, melózni (akár otthon is), tanulgass valami új dolgot, játsz a számítógépen, mászkálj városban haverokkal. A lényeg hogy foglald le magadat, tereld el a gondolataidat.
2009. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
gondold át a dolgokat. és alakitsd ugy a gondolatod h a végén eggyet érts a szakitással. és szépen idővel belefogsz törödni
2009. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem Ő volt a nagy Ő. Senki más nem kell ezek után...Remélem hogy boldog lesz.Nagyon szeretném hogy így legyen, ha kéne az életemet adnám hogy boldog lehessen.:(

Nagyon hiányzik:(((

2009. márc. 24. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg Jack Daniel's. Nekem a múltkor bejött.
2009. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!