Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Annyira kivagyok!

Már 30 vagyok és még soha nem volt nőm!

Nemhogy nem szexeltem csajjal,még csak nem is csókolóztam egyikkel sem.

Komolyan úgy érzem,hogy egy petákot sem ér az élet!

Basszus,úgy szeretnék szeretni!

Eddig,amelyik lányok bejöttek,azok mind foglaltak voltak.

Szórakozni nem járok,mert totál nem így lettem nevelve.

Azt hiszem,hogy nagy lúzer vagyok ebből a szempontból.

Van valami ötletetek,hogyan állhatnék neki a barátnő keresésnek,mert már totál elegem van a magányból és persze,azért bizonyos "szükségleteket"is ki kellene elégíteni.

Köszi!


2011. febr. 25. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg, pénz kell csak hozzá, más nem nagyon segít!
2011. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én elég szánalomra méltónak tartom azokat az embereket, akik kapcsolatfüggők és társ nélkül elpusztulnának. Azért mert életképtelenek.
2011. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Szórakozni nem járok, mert nem így lettem nevelve."

Amíg ugyanazt teszed, amit eddig, ugyanazokat az eredményeket éred el. Lépj ki a megszokott kényelmes kis életedből, és tegyél olyan dolgokat amiket eddig nem. Járj el szórakozni, próbálj ki valami sportot, vagy menj el tánctanfolyamra. Te is jobban fogod magad érezni, és ha jobban érzed magad, a nők is jobban fognak vonzódni hozzád. Persze ne várd h az öledbe pottyannak, be kell őket cserkészni.

2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez FAKE. De ha igaz akkor együtt érzek a kérdezővel. Menj prostihoz, már régen kellett volna. Így nem leszel szűz, és megszabadulsz az egyik tehertől. Barátnő kérdés már nehezebb, menj emberek közé, kezdeményezz,hátha alakul valami.
2011. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

Utolsó!

Sajnos ez nem fake,csak én vagyok balfake!:D

Minden igaz,amit írtam!

Persze,nem büszkeségből mondom és mindenkinek ajánlom,hogy becsülje meg azt a személyt,aki szereti,mert egyedül lenni nagyon-nagyon rossz érzés!

Jó lehet,nincs összehasonlítási alapom.

Lehet,hogy igaza volt az egyik kommentelőnek,hogy a természet akarja így,hogy ne legyen senkim,hogy ne rontsam az emberiség génállományát.:D

De,akkor meg minek születtem meg?

Lehet,hogy az én egyik hímivarsejtem rejti az akárhanyadik antikrisztust és a világ a nőtlenséget rótta ki rám!:D

Azért eddig még nem lettem öngyilkos és remélem,hogy ezután sem leszek képes rá.

Köszi!

2011. febr. 25. 20:28
 16/16 anonim ***** válasza:

"De,akkor meg minek születtem meg?"


Evolúciós zsákutca -Ez a tudományos meghatározásod.

Ha már filozofálni akartál...


Nem bántásként írtam, bocs. Én két évvel megelőztelek.

Jó, hogy nem vagyok egyedül. :-)

2011. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!