Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Annyira kivagyok!

Már 30 vagyok és még soha nem volt nőm!

Nemhogy nem szexeltem csajjal,még csak nem is csókolóztam egyikkel sem.

Komolyan úgy érzem,hogy egy petákot sem ér az élet!

Basszus,úgy szeretnék szeretni!

Eddig,amelyik lányok bejöttek,azok mind foglaltak voltak.

Szórakozni nem járok,mert totál nem így lettem nevelve.

Azt hiszem,hogy nagy lúzer vagyok ebből a szempontból.

Van valami ötletetek,hogyan állhatnék neki a barátnő keresésnek,mert már totál elegem van a magányból és persze,azért bizonyos "szükségleteket"is ki kellene elégíteni.

Köszi!


2011. febr. 25. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha rágörcsölsz akkor tuti nem fog sikerülni. Az ilyesmit a lányok is megérzik.
2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Magaddal van valami bajod???

Nő ismerőd van, barátod?

2011. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szórakozni nem jársz... Barátokkal sem, sehova? Szerintem próbáld meg, könnyebb ismerkedni a barát havernőjével mint leszólítani valakit.
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tömés ***** válasza:
Nekem sincs, de én tudom, hogy azért mert itthon punnyadok egész nap, plusz magasak az elvárásaim... Szóval vagy add lejjebb, vagy menj emberek közé!
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
munkahelyeden nincsen szóbajöhető nő?
2011. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok ember és sok társalgás.
2011. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom te is csak a modellalkatú, fiatal lányokat tudod elképzelni magad mellett. Úgy nehéz lesz. Van egy csomó magányos, korodbeli lány, de őket ugye nehezebb észrevenni, ha nem épp tökéletesek külsőre.
2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tengerimalacot, azok olyan szeretni valók.
2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 PT-Daniel ***** válasza:

Ezt nem vagyok kepes elhinni!


Ha ez tenylegesen megfelel a valosagnak, akkor sajnalom, haver, de a termeszet kivalasztodas resze lettel.

Nezd meg a jegkorszakot, röhögj egy jot, aztan szenteld az eletedet (vagy akar a testedet) a tudomanynak, hogy legalabb ezuton szocializalodj!

Ez kb olyan, mint ha azt mondtad volna, hogy... hogy....tudom is en, de nagyon durva. Gondolni sem tudok olyan metaforara, hogy valamit mar gyermekkorban el kellett sajatitani, es most (persze mentseg, ha komaban töltötted az utobbi 20 evet, akkor bocsi a tapintatlansagomert) akarod behozni a lemaradast!


Szüleidnek meg köszönd meg a nevelest (valoszinüleg nem akartak unokat)! Biztos jo gyerek vagy, ha meg mindig ahhoz tartod magad, hogy nem szabad kimozdulnod szorakozni, különben szobafogsagot kapsz.

2011. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:54


Kedves válaszoló van igazság abban, amit írtál, de nem hiszem, hogy a kérdező olyan hülye, hogy azért nem tesz dolgokat, mert még gyerek és megvan neki tiltva valami.

Inkább a neveléssel valami gátlást, zárkózottságot értek el benne.


Szerintem vegyél egy kutyát és az utcán lehet ismerkedni a kutyás nőkkel.

2011. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!