Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Ha megismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ha megismerkedtek egy lánnyal, mikortól adtok neki puszit?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy egy fiú meg egy lány mikortól adnak egymásnak puszit ha meglátják egymást. Egyáltalán mitől függ ez, milyen kapcsolatot takar egy ilyen puszis köszönés?

Hány puszit szokás adni, miért pont annyit?


Köszi a válaszokat.


2011. febr. 24. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én anno ha suliban találkoztam a lányokkal, csak sziával köszöntem. Egy darabig. Engem is zavart, hogy majdnem minden másik srácnak adtak 3 puszit :D.

Az egyikükkel nagyon jóba lettem, egyszer már úgy jött oda, hogy puszi, aztán megmaradt ez a szokás. A többiekkel pedig egy közös buli után maradt meg ugyan ez. Ott sem nekem kellett kezdeményezni a puszit, ők adtak egyből egyet.

Szóval irány bulizni a csajokkal és kaptok puszit ;)

2011. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 25. 14:53
 13/14 anonim ***** válasza:
voltam már, de így se kapok XD
2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz Te! Egy bulin nemfog még csak meglepődni sem annyi biztos, ha puszit adsz neki.
2011. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!