Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Ha megismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ha megismerkedtek egy lánnyal, mikortól adtok neki puszit?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy egy fiú meg egy lány mikortól adnak egymásnak puszit ha meglátják egymást. Egyáltalán mitől függ ez, milyen kapcsolatot takar egy ilyen puszis köszönés?

Hány puszit szokás adni, miért pont annyit?


Köszi a válaszokat.


2011. febr. 24. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lány barátaimnak is mindig 2-3 puszi + szia-szia :)

Sztem tök normális, nem kell ahoz vonzalomnak lennie, hogy baráti puszit adjunk egymásnak..

2011. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én rábízom a lányokra. Megvárom, hogy ők kezdeményezik-e. Igen változó. Van, hogy már a bemutatkozásnál kapok puszit, van hogy soha. Kiismerhetetlenek a lányok.


18/F

2011. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

attol függ van hogy elmegyünk beülni valahova és találkozunk egy másik társasággal és akkor abbol pl egy pasi odajön és végig puszil mindenkit h szia Jóska vagyok

van olyan hogy be se mutatkoznak de például ha velük találkozunk megint és már beszélgettünk akkor lehet 3 puszi (:

2011. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre én is keresem a választ... látom h az osztályban szinte mindenki mindenkinek puszit ad, csak én nem :D és nem tom h hogyan kezdték ezt el :D
2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a pélónak pusziszkodni? Ha valakit nagyon szeretek lányt, az a nyakamba ugorjon és nem kérdés a puszi, de jelenleg ilyen nincs, de volt. Látszat miatt ne má, ha akar is valamit ne puszis köszönéssel adja a tudtomra, mert nem tulajdonítok neki jelentőséget.
2011. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15:05

velem is ez van...

2011. febr. 24. 15:21
 7/14 anonim ***** válasza:

(15:05 vagyok)

de te gondolom lány vagy, sztem neked könnyebb ezt elkezdeni vkivel :D

én meg fiú...

2011. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem talált, fiú vagyok.
2011. febr. 24. 17:47
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor azonos sorsra jutottunk
2011. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én nem törődök bele a sorsomba...

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

2011. febr. 24. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!