Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív vissza az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivecske100 kérdése:

Miért nem hív vissza az a pasi, akinek szerintem bejövök!?

Figyelt kérdés

Ezzel a pasival egyszer dolgoztam egy rendezvényen ahol én úgy éreztem,hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, mivel minden viccemen velem együtt nevetett, kérdezte hogy hol dolgozom még,mik a terveim a jövőre nézve...szóval érdeklődött!folyamatosan ott volt velem az ital pultba holott nem is oda osztották be( nem iszik alkoholt,szóval nem a pia miatt maradt velem ott) mindig helyettem megcsinálta a "nehéz" feladatokat! adott nekem egy bornyitót azzal a magyarázattal hogy neki sok van még otthon!szemeztünk többször is!! ez idáig minden rendben " alakult" de a munka során jött egy olyan váratlan pillanat amikor megtudta hogy van barátom(ő is ott dolgozott a rendezvényen) és onnantól fogva nem nagyon "közeledett"hozzám,és mikor kiderült hogy foglalt vagyok azt mondta hogy:"A francba..." :)Többször is úgy éreztem hogy néz engem és mikor rá néztem akkor tényleg nézett, mélyen...:) 1 hónap után kiderítettem a telefonszámát,írtam neki 1 smst hogy megköszönjem a nyitót,nem telt bele 2perc és már vissza is hívott, megbeszéltük hogy majd elmegyünk "kávézni" és majd ő hív engem....nah azóta is várom azt a hívást( kb.1 hónapja beszéltük meg)!Közbe kiderült hogy ki meg dolgozni külföldre(szerintem már kint is van)...:(

és most azon gondolkozom hogy mit csináljak...??:(

keressem meg skipe-on vagy hívjam fel??

amúgy ő 27 éves és állítólag már egy komoly kapcsolatot akar,és én ott hagynám a jelenlegi barátomat miatta ha tudnám hogy ő összejönne velem...


2011. febr. 22. 21:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szivesen:)

Azt még kifelejtettem, hogy vedd fel a skypra. De mielőtt bármit is irnál neki konkrétan, beszél a pasiddal.

Ez legyen tiszta sor, mindhármotoknak. 1. magaddal szemben, 2. a pasiddal, 3. a pasival, aki tetszik.

Mert igy tényleg nem tud mit lépni. Gondolhatja, hogy ő távol van, dolgozik, ki tudja mikor jöhet haza látogatóba és akkor fél, nehogy 2 vasat tarts a tűzben. Tehát ezt mihamarabb tisztázni kell. Ez lenne a tanácsom.:)

Csak bátran...Ismered a mondást..bátraké a....:))

2011. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Az első ember aki itt nem azt írja nekem hogy süllyedjek el,meg hogy sz.r ez az egész...:D:D

Köszi szépen még egyszer,amúgy már gondoltam erre hogy addig nem akarok lépni a srácnál amíg le nem zárom ezt a kapcsolatomat...ez egy olyan kaland volt számomra amit sztem a párom is ugyan úgy meglépett...csak nem ennyire mélyen...

szóval megfogadom a JÓ tanácsodat ismeretlen!:) ;)

2011. febr. 22. 22:54
 23/26 vízikatona válasza:

Szal emberek!!!

Kajak ezt kell olvasni h a másikat f.kázzátok.. ahelyett h a kérdésre válaszolnátok...?!?!?!?! Konkrétan Rád gondoltam Ferike :)

Szerintem ha valaki ilyen helyzetbe kerül nem az ócsárlásra számít. Kérdezett valamit, amire válaszolni kéne/kellene!!!

Én amondó vagyok ha valaki megígér valamit, akkor állja a szavát!

Az én párom is külföldre utazott.. MEGVÁRTAM.. igaz 5-6 hetente járt haza/hozzám... mert ha igazán szeretünk valakit azt megéri megvárni :)

És a kérdésre a "tanácsom": nem ismerem egyik felet sem, jaja jólesik ha bókolnak... főképp ha a jelenlegi kapcsolatunkban nem happy a hangulat :( ettől függetlenül szerintem ez a fiatal hölgy nem használta ki a lehetőséget és nem is élt vele... megköszönte a drekót és felvette skype-ra...ebben még nincs semmi...

Így igaz, jó hozzászólás h tisztázni kell a dolgokat, de emberek szerintetek egy 23 éves lány nem tette már meg?!?!?! Nem ezért a kaniért dobja a jelenlegi párját... és nem is pótolja a hiányosságokat... csak bejön neki nagyon :P És most tanácstalan :( én keresnék egy melót, ha a lány helyében lennék, azt mennék amerre látok és lesz ahogy lesz (persze elengedve a jelenlegi pasit) aztán felvenni a kapcsolatot a sráccal aki kinn dolgozik és elválik....

egyszer élünk :) fel a fejjel csajszii ;)

Te meg Ferike süllyedj el a tó mélyére... egy nővel szemben hogy mersz ilyen hangnemben "beszélni"?!?!?!

2011. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm "vizikatona" hogy te is kiállsz mellettem,jól esik,hogy vannak akik jó tanácsokkal látnak el!

Megfogadom a tiedet is...

Még 1×köszi! :)

2011. febr. 23. 19:10
 25/26 vízikatona válasza:

:) nincs mit :)

csak okosan dönts a helyzetedről, mert ítélkezni mindenki tud, de dönteni csak Te!!!

2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ez így igaz! köszi!
2011. febr. 23. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!