Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív vissza az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivecske100 kérdése:

Miért nem hív vissza az a pasi, akinek szerintem bejövök!?

Figyelt kérdés

Ezzel a pasival egyszer dolgoztam egy rendezvényen ahol én úgy éreztem,hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, mivel minden viccemen velem együtt nevetett, kérdezte hogy hol dolgozom még,mik a terveim a jövőre nézve...szóval érdeklődött!folyamatosan ott volt velem az ital pultba holott nem is oda osztották be( nem iszik alkoholt,szóval nem a pia miatt maradt velem ott) mindig helyettem megcsinálta a "nehéz" feladatokat! adott nekem egy bornyitót azzal a magyarázattal hogy neki sok van még otthon!szemeztünk többször is!! ez idáig minden rendben " alakult" de a munka során jött egy olyan váratlan pillanat amikor megtudta hogy van barátom(ő is ott dolgozott a rendezvényen) és onnantól fogva nem nagyon "közeledett"hozzám,és mikor kiderült hogy foglalt vagyok azt mondta hogy:"A francba..." :)Többször is úgy éreztem hogy néz engem és mikor rá néztem akkor tényleg nézett, mélyen...:) 1 hónap után kiderítettem a telefonszámát,írtam neki 1 smst hogy megköszönjem a nyitót,nem telt bele 2perc és már vissza is hívott, megbeszéltük hogy majd elmegyünk "kávézni" és majd ő hív engem....nah azóta is várom azt a hívást( kb.1 hónapja beszéltük meg)!Közbe kiderült hogy ki meg dolgozni külföldre(szerintem már kint is van)...:(

és most azon gondolkozom hogy mit csináljak...??:(

keressem meg skipe-on vagy hívjam fel??

amúgy ő 27 éves és állítólag már egy komoly kapcsolatot akar,és én ott hagynám a jelenlegi barátomat miatta ha tudnám hogy ő összejönne velem...


2011. febr. 22. 21:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Bevallom, nem olvastam végig, csak rátévedt a szemem az utolsó mondata, és azt ell, hogy mondjam, ásdelmagad. Ha valami nem jó a jelenlegi kapcsolatodban, akkor azért lépj ki belőle, és ne azért, mert jött egy új pasi!
2011. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jah és én 23 éves vagyok! :)
2011. febr. 22. 21:58
 3/26 Futurare ***** válasza:
Ha van olyan, amiért otthagynád a barátodat, akkor minek van? Úgy állj egy pasihoz, hogy "hakellcsaljonmegdeveleélemleazéletem". Én a nőkhöz így állok. Legalábbis ha szerelmes vagyok. Nem azért, de ha nem szereted a barátod, akkor mond meg neki, mert nincs megalázóbb, ha egy másik pasiért hagyod el.
2011. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ha már így tudod hogy otthagynád érte a mostani barátod, az régen rossz. :\ én ha a pasid lennék és megtudnám tuti otthagynálak már bocsi, és nem k*csög akarok lenni, scak egyszerűen gusztustalan nekem amikor valaki ezt csinálja - velem is megcsinálták csak szopás, mert én megtudtam...

szóval...szerintem szakíts a barátoddal ha már így tudod hogy otthagynád érte, ne húzd tovább szegényt és szingliként keresd meg ezt a másik srácot...

tudom hogy fiatal vagyok de ha egyszer történt velem ilyen, megvan róla a véleményem :\

14/L

2011. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

100%ig egyetértek az elsővel.. Ha problémád van a jelenlegi pároddal (99% h van ha már más palikról így beszélsz) akkor beszéljétek meg, vagy szakítsatok..

és NE azért mert te találtál "JOBBAT" hanem mert vele rossz volt, és utána kezdj el keresgélni, de nem értem minek mentél bele a játékba, ha van párod.. Tudom hogy milyen izgi h más pasinak is kellenél, de a "jelenlegi párodra" is tekintettel lehetnél..


Szívből kívánom hogy ezek után 2 szék közűl pad alá ess..


Ajánlom magamat.

2011. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok kilépni a jelenlegi kapcsolatomból mert ő jött!!! hanem mert ez a mostani kapcsolatom haldoklik amúgy is...:(
2011. febr. 22. 22:01
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Ja és ha ezzel a 27éves srácal nem jön össze még mindig ott a régi, nem igaz? Már ne is haragudj de egy hányinger gerinctelen nőszemély vagy, bocsánat a kifejezésért nem tudom szebben kifejteni..
2011. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Belém akadtál most, egy ilyen 2színű nőszemély játékából kerültem ki kb2 hete és eléggé felhúzott ez a dolog..
2011. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

akkor szakítsatok :\ mi értelme hogy húzod szegényt? :(

sajnos tudom mennyire szar érzés és inkább hagyott volna ott hirtelen, minthogy még húzott egy hónapon keresztül...:SSS

2011. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ennyire szerettek biztosra menni, vagy valami szadista hajlam, hogy mindenképp össze kel törni valakinek a szívét? Ha haldoklik a kapcsolat vess neki véget, ne hitegesd a "párodat"..
2011. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!