Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy valaki ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki ennyi energiát fektessen abba, hogy szivasson?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.. Január végén megismerkedtem társkeresőn egy sráccal, a kezdetektől fogva nagyon egy hullámhosszon voltunk. Gyakorlatilag minden nap non-stop beszélünk, eleinte nagyrészt a szex volt a témánk, de ahhoz is hozzá kell tenni, hogy amikor úgy érezte, hogy én csak d.gni akarok vele, közölte, hogy akkor nem ő az én emberem, merthogy márpedig ő kapcsolatot akar.. 1-2 hét után elkezdtek jönni a becézgetések, meg a szivecskék msnen. Mostanában telefonon is elég sokat beszéltünk (napi 2-3 óra). Tegnapra eljutottunk odáig, hogy hosszan ecsetelte, hogy mennyire fontos lettem neki, mennyire velem akar lenni, szeretni, boldognak látni, miután rákérdeztem, hogy de hogyhogy, közölte az Sz betűs szót..

Annyit még tudni kell, hogy naponta összeveszünk kb. azon, hogy én őt nem veszem elég komolyan, de persze mindig kibékülünk. Ami most ennek a kérdésnek a kiírására késztetett a ma esti beszélgetésünk: közöltem vele, hogy nem tudom hova rakni, és félek bármit is érezni, mert annyiszor pofára estem. Először bizonygatta, hogy ő komolyan gondolja, aztán amikor kitartottam amellet h márpedig én igenis félek eldurrant az agya, hozzám vágta, hogy hülye volt, túl görcsösen akarta, de most összetörtem benne mindent ezzel, és visszavesz, aztán lesz ahogy lesz.


Komolyan mondom, én ezt nem bírom feldolgozni! Simán azt mondom, hogy szivat, unatkozik, de ennyi időt meg energiát fektetni az egészbe? 24 óra munka után képes korán felkelni hogy velem beszéljen..


VALAKI SEGÍTSEN MÁR VALAHOVA RAKNI EZT!


2011. febr. 21. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
élőben is találkoztatok már?
2011. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem, sajnos/szerencsére nem sikerült odáig eljutni. mostanság lett volna esedékes..
2011. febr. 21. 22:19
 13/20 anonim ***** válasza:
naa szextali? amúgy merre laksz?
2011. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a leírásod alapján még tapasztalatlan. A fiúval valami nincs rendben.Nem szerethetitek egymást élő találka nélkül,ezt főleg egy 25 évesnek már tudnia kéne. Ez illúzió. Ráadásul te csak annyit mondtál, nem akarsz pofárac esni, p meg elkezdett hisztizni...Nincs rendben valami a fiúval. Élő tali nélkül ez csak egy illúzió.
2011. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
dehogy szextali. ne legyél már ennyire kétségbeesett ;)
2011. febr. 21. 22:22
 16/20 anonim ***** válasza:

nem vagyok kétségbeesett csak már szétdurran..:D

nem jó ez a napi 3x kézi..és neked is jó lenne.

2011. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan túlzás amit csinál, meg amiket mond, de abszolút nem képtelenség elkezdeni mondjuk kötődni így valakihez, tényleg rengeteget beszélünk, része a mindennapjaimnak, hiányzik ha nincs fenn, meg ilyenek. ez még a normális kategória. az más kérdés hogy ő ezt másféle érzelmekkel azonosítja, de a hangsúly most azon van, hogy tényleg komolyan mondja-e, vagy minden szabadidejét arra áldozza, hogy engem szivasson.
2011. febr. 21. 22:25
 18/20 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom, hogy nem szívat, érted?Látod, te sem érted a reakcióját, ami arra utal, hogy egyáltalán nem a helyzetnek megfelelően viselkedik, hogy valami mentálisan nincs rendben vele!25 éves, társkeresőzik, hidd el, sok ott az olyan ember, aki valamiért képtelen kapcsolatot kialakítani.Könnyű ilyenbe belefutni.Ráadásul még nem is taliztatok, és ő, a fiú hisztizik be..
2011. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

ennyi erővel velem sincs rendben valami hogy társkeresőztem:)

az a baj, hogy ezt látatlanban tényleg nem lehet megítélni. egy ideig én is elintéztem annyival, hogy nem normális, és tuti valami gond van vele, de ahogy egyre többet beszélünk, és azt a verziót veszem, hogy komolyan mondja, akkor egyszerűen csak nagyon görcsösen akarja.

nem tudom, de érdekel az a baj :(

2011. febr. 21. 22:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hszeket.. De basszus miről van itt szó, ha még csak nem láttátok egymást élőben?

Hihetetlen, hogy mennyire a cyber világban éltek. Na ne mondd már h nem volt időtök találkozni ennyi 2-3 órás telefonbeszélgetés után.

Itt valami nagyon nem stimmel veletek.

2011. febr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!