Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy valaki ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki ennyi energiát fektessen abba, hogy szivasson?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.. Január végén megismerkedtem társkeresőn egy sráccal, a kezdetektől fogva nagyon egy hullámhosszon voltunk. Gyakorlatilag minden nap non-stop beszélünk, eleinte nagyrészt a szex volt a témánk, de ahhoz is hozzá kell tenni, hogy amikor úgy érezte, hogy én csak d.gni akarok vele, közölte, hogy akkor nem ő az én emberem, merthogy márpedig ő kapcsolatot akar.. 1-2 hét után elkezdtek jönni a becézgetések, meg a szivecskék msnen. Mostanában telefonon is elég sokat beszéltünk (napi 2-3 óra). Tegnapra eljutottunk odáig, hogy hosszan ecsetelte, hogy mennyire fontos lettem neki, mennyire velem akar lenni, szeretni, boldognak látni, miután rákérdeztem, hogy de hogyhogy, közölte az Sz betűs szót..

Annyit még tudni kell, hogy naponta összeveszünk kb. azon, hogy én őt nem veszem elég komolyan, de persze mindig kibékülünk. Ami most ennek a kérdésnek a kiírására késztetett a ma esti beszélgetésünk: közöltem vele, hogy nem tudom hova rakni, és félek bármit is érezni, mert annyiszor pofára estem. Először bizonygatta, hogy ő komolyan gondolja, aztán amikor kitartottam amellet h márpedig én igenis félek eldurrant az agya, hozzám vágta, hogy hülye volt, túl görcsösen akarta, de most összetörtem benne mindent ezzel, és visszavesz, aztán lesz ahogy lesz.


Komolyan mondom, én ezt nem bírom feldolgozni! Simán azt mondom, hogy szivat, unatkozik, de ennyi időt meg energiát fektetni az egészbe? 24 óra munka után képes korán felkelni hogy velem beszéljen..


VALAKI SEGÍTSEN MÁR VALAHOVA RAKNI EZT!


2011. febr. 21. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
aha
2011. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja, gondolom úgy is lesz aki megkérdezi a korunkat, 20L 25F
2011. febr. 21. 22:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát nem nyilvánvaló?
2011. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem, nekem nem, azért írtam ki :D
2011. febr. 21. 22:06
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs kedved szexelni, ha ez a fazon már úgyse akar veled?
2011. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlatot, de mostmár cölibátusban fogok megdögleni.
2011. febr. 21. 22:10
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkább valami baja lehet.
2011. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Naa miért?:) Csak párszor összefutunk, előjáték és egy kis szex egy sötét szobában párnák közt...:P Huh közbe...


Mindegy gondold át:)

2011. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
áttérek a csajokra :)
2011. febr. 21. 22:15
 10/20 anonim ***** válasza:
nemár ...:-(
2011. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!