Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az hogy balra fordul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy balra fordul?

Figyelt kérdés

Van egy lány 1 éve ismerem ,buszon együtt megyünk ő 16 éves én 15 leszek most ,a buszon szoktuk látni egymást délutánonként. Ott szokott lenni velem az évfolyam társam is.


A lényeg most szakított 3 hete a pasijával én péntek óta beszélek vele nagyon kedves velem ,és ilyenekt kélrdezett pénteken hogy hány éves vagyok ,hányadikos ,ELÉG ÉRETTNEK ÉRZEM-e magamat.......


pénteken még megkérdezte hogy ki az a srác a buszon nem ismerem e akin mindig fekete sapka van. Én nekem az évfolyamt5ársam ezért elmondtam a nevét.



SZOMBAT

ráírok délutén hogy mizújs vele,és mondta

hogy hajnali 5.-ig beszélt azzal a fekete sapkás sráccal. Na ilyenkor éreztem hogy összeomlok. Én ezt a lány 2 éve szeretem és most megláttam a fénysugarat erre itt van ez...ráadásul szombaton egész nap arról a srácról kérdezgetett.



MA pedig!!!

azzal a fekete sapkás sráccal együtt szoktam felszállni a buszra de ma nem volt ott hanem ku*rvára egy megállóval hátrébb szállt fel ahol a csaj és mikor én meglátom hogy nagyban beszélgetnek.......Nem engedett oda a srác szó szerinte elállta az utam. A lány azért kibújt a srác mellől és köszönt nekem de utána megint rögtön beszélgettek.



esélyem sincs ugye?:(

2 éve álmaim csajáról van szó ,ma meg se szólaltam annyira kivagyok.



Mit tehetnék ?:/


2011. febr. 21. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs esélyed, csak, ha más fiú nincs színen ...


Egyébként hogy jön ide a balra fordulás??

2011. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz? Keresel mást. A lány, csak barátnak tart, és ha fejre állsz, te akkor csak a barátja leszel.

Neked ő tetszik, neki viszont a fekete sapkás. Ilyen az élet. Jobb ha beletörődsz, minél hamarabb elfogadod, annál jobb lesz.

2011. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ááááááá ezt nem hiszem el. Biztos lehet tenni valamit!!:S
2011. febr. 21. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez úgy néz ki esélytelen =/ jobb ha nem veszed a szívedre és beletörődsz!!

=( nagyon sajnálom, amúgy az úgymond barátod elég szánalmas viselkedésre vall

2011. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
DE TUTI 100% hogy nulla esélyem ?:S
2011. febr. 21. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Történt valami?
2011. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!