Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan folytassam Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam Vele?

Figyelt kérdés
Haverom húgával szilveszterkor találkoztunk és kiderült hogy sok a közös bennünk és nagyon jól elbeszélgettünk és sajnos mindketten túl vagyunk egy elég komoly szakításon. Mindketten szinglik vagyunk de tegnapig nem láttuk egymást. Véletlenül újra összefutottunk és megint jót beszélgettünk. Úgyanolyan szabadszájú mint én és néha cikizzük egymást de nem merem megkérdezni hogy akar-e randizni velem mert félek az elutasítástól. Pedig láttam rajta hogy jól érzi magát velem de én valahogy nem tudok udvarolni és nem tudom mi ennek a menete ilyenkor pedig mondta hogy unatkozik otthon stb. Tanácsokat kérnék. Köszi
2011. febr. 20. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
először csak hívd el mit tom pl. kutyát sétáltatni vagy kávézni sütizni ilyenek. aztán meg elhívhatod randira L/17
2011. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha beszélgettek és megintcsak jól elvagytok kérdezd meg hogy holnap nincs-e kedve találkozni...
2011. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát most nem tudod eldönteni, hogy kitedd-e a randi táblát, és inkább nem is találkozol vele? LOL Hívjad találkozni, és majd alakul. Az adott helyzethez kell alkalmazkodni, nem döntheted el előre, hogy mi lesz.
2011. febr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól elvagy vele miért nem hívod el találkozni?Udvarolni nem is kell feltétlen,gyakran elég az ha jól érzi magát veled.
2011. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!