Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, edzésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, edzésen megkérdezte hogy mióta járok (addig még egy szót se beszéltünk) itt beszélgettünk egy kicsit. Hogyan folytassam következőleg én hogyan kezdjek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mindenképp a száddal beszélgess, mert ha hasbeszélő vagy, akkor könnyen zavarba hozod a fiút.

Kérdezd meg tőle te is, hogy mióta jár az edzésre, szereti-e az edzést, volt-e már más edzésen, jól tud-e nyalni, mi a kedvenc édessége, szokott-e fagyizni, szereti-e a doggy style-t, elmentek-e együtt kimosni a törölközőtöket. Ilyenek. Ennél több most nem jut eszembe.

2010. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lepontozom akai hülyeséget mondanak.

de köszi azoknak akik normálisat írnak

2010. aug. 11. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg fel, meg is kapta a zöldet :D

Hülye kérdésre hülye válaszok, ez sajnos így működik :D

2010. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Felpontozva(Y)
2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nielindi ***** válasza:

kezdhetetd ugy pl, h : szia!


elsönek pacsi (Y)

2010. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!