Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
A baratommal mar lassan 1 éve együtt vagyunk. próbáltam neki mindent megadni, törődni vele, vele feküdtem le először. neki is én voltam az első, érzem h szeret, törődik velem, eljön hozzam hóban, sárban, figyelmes, minden honapban kapok rózsát is. azonban történt valami, ami miatt megingott a bizalmam benne. egy közösségi portálon volt egy nyereményjáték, aminek az volt a lenyege, hogy az emberek minél több uj ismeretségre tegyenek szert, akiknek a legtöbb lesz, azok közül sorsolnak ki vkit. legalabbis vmi hasonlorol volt szo. értékes nyereményeket ajanlottak, igy a baratom is probalkozott. nem is szoltam amiatt semmit, hogy lanyokat is bejelölt, hiszen tudom h en vok fontos neki. azonban valamelyik nap nezegettem az ismerőseit, és ráakadtam egy lanyra. a baj az volt, hogy a lany profiljan volt egy kép a lány két baratnőjéről. a baratom pedig azt irta kommentarba h "aranyosak, de közel sem annyira mint te". ezen kiakadtam. amikor megkerdeztem tőle, azt mondta h csak hülyéskedésből irta, nem gondolt semmit komolyan. bocsanatot is kért, h ekkora hülyeséget csinalt. most az van, h nem talalkozunk egy ideig, mert ki akarom ezt heverni. az a "baj", h szeretem, es ez nagyon fajt. megéri egy ilyen dolog miatt feladni egy 10 honapos kapcsolatot? amugy egyaltalan nem link alak, a szüleim is birjak. ő 20 eves, en 18. kerlek, segitsetek. irjatok vmit, mert tanacstalan vok.
2008. dec. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezert meg nem kell ferugni ezt a kapcsolatot. Ebben meg nincs semmi konkret, bar megertelek, en sem orultem volna neki, ha ilyeneket ir lanyoknak. De vegulis nem szerelmet vallott, csak annyit mondott, hogy aranyos. Ebbol meg nem kell balhet csinalni, bar szerintem most kicsit megijedt, hogy elhagyod, igy legalabb annyi haszna lesz a dolognak, hogy a jovoben visszafogja magat. :)


Minel hamarabb mondd meg neki, hogy nem haragszol mar, csak maskor ilyet ne tegyen, mert neked nem esik jol.

2008. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Srapnel ***** válasza:
52%
Ez probléma? Mégis mit mondott volna neki(k), hogy "jé, kivételesen rondák vagytok mindannyian"? Illik pozitív megjegyzéseket tenni néha másokra.
2008. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy rosszul esik a dolog, de NE legyél hárpia, mert akkor tuti elege lesz belőled.

Mondd el neki, hogy ez neked miért esett rosszul,hátha megérti.

2008. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszek nem harpia lenni. vegulis nem csalt meg. köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. aludtam is mar ra parat, es talan majd lassan jobb lesz.
2008. dec. 2. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Sokan úgy képesek folytatni egy kapcsolatot, hogy a párja megcsalta...De ez még meg sem történt..Szerintem ez nem olyan nagy dolog!Persze rosszul esik de szerintem ezért nem éri meg felrúgni egy 10 hónapos kapcsolatot!Ha mégis szakítanál, idők kérdése és rá fogsz jönni, hogy szereted de lehet, hogy akkor már késő lesz bármit is tenni :(
2008. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem most legyetek külön addig amíg meggyőződsz róla,hogy tényleg szeret-e
2009. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hoppá ez már kicsit rége :) namind1 :D
2009. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát külön is voltunk akkor 1 hetet. de nem birtuk egymas nelkul. mint utobb elmondta, a haverjaval votl egy poen. nem igazan tudok tul lenni rajta, de reménykedem h majd ez is sikerul.
2009. júl. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!