Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy jók lennénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy jók lennénk, mint pár?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és van most egy fiú, akivel többször is észrevettem, hogy az ízlésük, meg a nézőpontunk a világról eléggé ugyanaz. Többször is ugyanazt a mondatot mondta el ugyanazokkal a szavakkal, amit én is gondoltam. Meg sokszor egyszerre csinálunk dolgokat. (mármint egy időben. nem együtt.) Az a baj, hogy annyira nem vagyunk jóban, (mármint nem vagyunk puszipajtások, de ismerjük egymást) És én is bejövök neki (legalábbis úgy mint ahogy a pasiknak egy "jócsaj" be szokott jönni.) meg ő is nekem. Bár sokszor elég gyerekes, de ez egy kis apróság. És az a kérdésem, hogy ezek a dolgok felejthetőek, vagy ha ennyire hasonlítunk, tényleg jó lenne kezdeni egymással valamit?

Meg ezt nem is akarom nagyon kifejteni, de volt egy idő, amikor ő tök rendes volt velem, próbált volna közeledni, én meg elég "rosszfej" voltam (olyan éretlenke:P)és ezért elég rossz véleménye lett rólam. De elég rendes, és meg tud "bocsátani" meg neki is voltak ilyen hülyeségei velem kapcsolatban. Szerintetek hogy kéne elkezdeni vmit?


2011. febr. 17. 22:40
 1/4 Futurare ***** válasza:
Sok sok beszélgetéssel. Majd LASSÚ(!!!), fokozatos testikontaktus kiépítéssel.
2011. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen erre én is gondoltam^^

csak:S

nem tudom. valami tanács még jó lenne...

szerintetek mi lehet a véleménye rólam, ha kb. úgy viselkedtem, mintha azt gondolnám, hogy teljesen belém van esve? és ő tényleg jött volna beszélgetni, meg tök kedves meg stb. én meg "elüldöztem" (semmi értelmes nem jött ki a torkomon).. pedig tudom, h egy fiúnak ez ilyen borzasztó dolog.. hogy kezdeményezzen...

2011. febr. 17. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:

igazából tudom én hogy ez hülye kérdés, de senkinek re merek erről beszélni és jólesett "buplikálni"

köszi a választ, ki is törlöm nemsoká, ne éktelenkedjen itt^^

2011. febr. 17. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg valahogy beszéljetek, vagy itt a fb. jelöld be.meg lájkold meg ilyenek. :D aztán a suliban vagy ahol összeszoktatok futni, a kösöznés után próbálj meg vele beszélgetni is, és egyszer mond el neki, hogy bután viselkedtél, és szégyelled is magad emiatt. és sajnálod. és már másképpcsinálnád az egészet.
2011. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!