Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, , volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, , volt már olyan, hogy egy pasitól többet reméltetek, aztán úgy találtátok hogy csak barátként tekint rátok, és ezért megszakitottatok vele minden (baráti) kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pl van egy fiú-lány barátság, a fiú találkozót kér. A lány belemegy, mert reméli hogy van valami (akár csak 50%-ig). Aztán nem lesz a beszélgetésen kivül semmi (a fiúnak megvan rá az oka),, és a lány úgy találja, hogy akkor többet nem akar találkozni a fiúval ilyen olyan hazugságokra hivatkozva.


Ilyen volt már nektek?


2011. febr. 17. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"akár csak 50%-ig"


Igen, ez pont az jelenti, hogy vagy van valami, vagy nincs. Most a második 50% jött be, szar ügy.

2011. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
Ugyan férfi vagyok, de természetesen nem egyszer előfordult már, hogy én többet akartam volna, a lány pedig csak barátságot. Van hogy beleszalad az ember.
2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek, a kérdés az volt, hogy ilyen történik ÉS utána megszakítja a lány a kapcsolat. Amúgy velem még nem volt ilyen, mindig megmaradt valamiféle kapcsolat, mondjuk ez embertípustól is függ, hogy milyen ismerősei vannak, én eleve nem ismerkedek idegen lányokkal, akikkel nincs legalább alapvető ismeretség.
2011. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám ki, hogy ne beszéljek vele...

16/L

2011. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olyan persze lehet, hogy valaki többet akar, a másik nem és nem mondják ki. Nálam történt ez, és félek, hogy most a csaj megsértődött, és most szabadulni akar tőlem. Pedig régebbóta ismer, a randin nem rontottam el semmit. Csakhát 2 hete ért véget egy hosszú kapcsolata, és úgy tünt, most kell neki a szabadság, nameg első randin nem szokás nyomulni...
2011. febr. 17. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Voltam már így... Nem mondtuk ki, de éreztem. Nagyon rossz. :S De továbbra is kerestem a társaságát, és csak szenvedtem. :(
2011. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már azt hittem rólam van szó, de látom nem :)

részisztően hasonló dolog történt velem is... igen, azt hittem lehet több is köztünk, mert nagyon bejön/bejött nekem a srác...találkozót kért, végülis nem lett belőle semmi. hozzáteszem nem rajtam múlt a dolog...de ettől függetlenül nem hibáztatom, gondolom meg van rá az oka, szeretem annyira, hogy megértem még akkor is ha nem mondja el, h mi van..h nincs ideje vagy valami. az elején nagyon nehéz volt, hogy nem mondja el mi van, egészen hanyagolta a témát ezért is gondoltam azt, hogy csak játszott velem, szóval lemondtam róla, beláttam nem lesz köztünk semmi, eltelt öt perc és irt h el ne felejtsem, h mit beszéltünk meg a múltkor, h találkozunk. hát ki voltam akadva, azthittem hátast dobok:)) nagyon örültem, de persze nem tartott sokáig az örömöm...ebből sem lett semmi:( és jobbnak láttam ha nem keresem, de nem birtam sokáig...több mint 2 hétig nem beszéltünk, betelt a pohár és megkérdeztem h most mivan, haragszik? aztmondta nem, mert nincs miért, de mostanában hosszúak a napjai, és ennyi. részemről ennyi volt, nem éri meg egy ilyenért szenvedni.


szóval kedves kérdező én tökéletesen megértem azt a lányt:D gondolom te vagy a fiú..azt tanácsolom, ha tetszik keresd meg és ténylg találkozzatok :) ne szenvedjen miattad, szerintem egy lány sem érdemli meg, hogy ilyen dolog miatt szenvedjen, vagy legalább beszéljétek meg. sok sikert:) hello

2011. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az elozo valaszolonak igaza van:)

Ha tenyleg akarsz vlmt a lanytol akkor keresd meg,mondd el neki,ne felj attol h esetleg rosszul sulhet el az egesz,megeri!

En is ilyen helyzetben vagyok,na,csakhogy en lany vagyok...arra varok h megtudjam vegre h akar-e tobbet tolem a srac es ez igy naagyon rossz.

Szoval,beszelj vele!

15/L

2011. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!