Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez minden pasi velem akar járni?

Figyelt kérdés
Szinte nem is sminkelek csak nagyon kicsit egyéni stilusom van és naponta kb. 5-6 ember megkérdezi hogy járunk-e és minidg má, Mindenki minidg letapiz és és ilyen dolgok
2011. febr. 16. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

•ß• csak mérges hogy öt nem akarja senkise lefektetni.


A kérdezönek, lehet kicsit igaza van •ß• abban hogy egyrészt hagyod, másrészt kicsit azt sugározod ki hogy olyan lány vagy.

Ha nem akarod hogy így csináljanak, akkor szóljál nekik, kicsit változtassál a öltözködéseden és viselkedéseden.. Talán, ezt persze internetröl nehéz tudni bárkinek is hogy mi is itt a próbléma

2011. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

járunk-e és minidg má?

Az és és ilyen dolgokat kifejtenéd bővebben?

2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 vlagov23 válasza:
Ja lehet csak leakarnak feküdni veled . Én mondjuk nem előbb jól megismernélek . Amúgy ha már egy páran megkérdezték járunk ?
2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes én is a minden pasi rézhalmaza vagyok, de ne akarok veled járni.
2011. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!