Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi után annyit ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után annyit ír a pasi, hogy nagyon jól érezte magát velem, meg 1-2 semmitmondó dolgot, akkor szerintetek az mit jelent?

Figyelt kérdés

Semmi utalást nem tett arra, hogy akarna még látni, de mégis írt. Vagy ez csak szimpla kedvesség volt tőle, ami úgy érezte, kijár nekem?


Nektek mi a tapasztalatotok hasonló helyzetben?


2010. nov. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Dugni akar, és nyitva hagyta a kiskaput.

Szerintem.

2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudjuk, hogy mire gondolt A PASI. Mert nincs A PASI, mint ahogy A NŐ sincs, hanem van sok pasi, és hogy mire gondol az, amelyiket te pont kifogtad, azt csak ő maga tudja. Türelem.
2010. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy írt:) Ha nem volt megbeszélve, hogy írni fog, akkor szerintem oké. Nem kell úgy elkapkodni ezt az ,,összejövést".
2010. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 25F pasi vagyok, hasonlóan cselekedtem! Figyelj rám, adj neki esélyt! Énis őszintén akartam a lánnyal, de első randin nem lehet nyomulni!


Sajnos engem elkönyveltek gyáva fa.sznak, bár az egy másik történet, nekem emiatt nem adtak több esély, az illető ráfogta, hogy ez elég idő és lehetőség lett volna lépni.


Te ne kövess el ilyen hülyeséget.

2010. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor írok ilyet, ha nem igazán éreztem jól magam. De hozzá szoktam tenni, hogy nincs tovább. (Persze finomabban.) Ha szeretnék folytatást, akkor ezt is jelzem.
2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!