Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiverni a fejmből mikor már 4 éve szeretem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy bulin összejöttünk de azóta nem is beszélünk(persze berugva)és úgy érzem mintha kerülne.rákérdezni nem merek mert félek hogy még ez a köszönő viszony is eltűnne,az a baj hogy nagyon régóta ismerem:D
2011. febr. 15. 20:19
 1/5 Moszuke ***** válasza:
hú b*sszus micsoda veszteség.. a köszönő viszony oda lenne:S:S franc.. nagy a kockázat! bizony
2011. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem is:((
2011. febr. 15. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

énvelem is épp ez a helyzet,de mi nem voltunk berúgva,csak spiccesek voltunk.pár nappal később rákérdeztem,bizonytalan azt mondta...

na ja:@:/ csak nem meri megmondani h bocs de csak szórakoztam vagy vmi..sz@r alak...

kérdezz rá..hátha kiábrándulsz belőle a válasza miatt...

2011. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
annyi hogy még olyan bandával jár amiben sok a helyes fiú,de persze ő a legszebb:Xés félek hogyha rákérdeznék akkor elmondaná a barátainak és mindenki rajtam nevetne
2011. febr. 15. 21:13
 5/5 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Beszéld meg vele, bármilyen kínos. Csak nyerhetsz vele: ha lesz valami, akkor is, ha nem lesz, akkor is, mert le tudod zárni.

Amúgy nem értem, miért szar alak az, aki az egy alkalmat nem viszi tovább, és lesz házasság meg 5 gyerek. Ha úgy fektet meg, hogy ígérget fűt-fát, akkor megértem a neheztelést, de itt még mindig megvan a nyereség a helyzetből: legközelebb nem dőlsz be a linkeknek. Ha meg mégis... :)))

2011. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!