Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Nem tudom kiverni a fejemből! Nagyon szeretem de ő már sajnos nem, nekem ő az igaz, ti hogy felejtenétek el egy ilyet? Lehet még igen ha ott alszok?

Figyelt kérdés

3év 7hónap járás után kiderült hogy csetel, új msn-e van amin persze csak nők vannak kivéve engem!Szakitottam vele majd úgy döntöttem mégis szeretném ha kibékülnénk!

Az ő válasza az volt hogy ne hisztizz nem akarok már veled összejönni nem szeretlek!Nekem ez egy sokként jött, hirtelen minden megfordult a fejembe hogy mivel tehetném az életemet szebbé, hogy kezdjek újat!

Nem egóságnak szép lány vagyok találok én magamnak de ő kell nekem mert őt szeretem, és fáj hogy ilyet tett velem mert szerintem nem érdemeltem ezt hogy igy elbánjon velem és közben meg hazudozott hogy engem szeret imád meg ehez hasonlók!Azt szeretné ha holnap nálluk aludnék és azt mondta hogy elgondolkodik!De félek hogy lefekszünk és azzal az én kis szivem mégjobban összedöl!


2010. ápr. 2. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagynád magad kihasználni? Én nem tenném. Amíg nem tesz olyat, hogy bizonyítsa, hogy komolyak a szándékai, addig felejtős. A szex nem megoldás ebben az esetben.
2010. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyiltan megmondta h nem szeret!

most is csak szexre kellenél!

amig nem könyörög sirva addig semmit se engedj neki, ott ne aludj!

2010. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyik variácio:még utoljára h átmész és lesz ami lesz mert leeht összejöttök....


a vásik variácio h nem mész át flörtölges másokkal és élvezd az életett sztm ezt kéne tenned inkább és feejtsd el egy ien után ne fuss:D

de csk jó tanács:D

2010. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na,hogy döntöttél?:D
2010. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ott aludtam és kibékültünk!

Azóta kidobtam, uj barátom van!Most rendben van azért nagyjából az életem!

2010. máj. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!