Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt állok egymagam, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt állok egymagam, és nem tudom hogyan kell fiúzni. Mit is kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Pontosítok a kérdésen: pasizni tudok, de éppenséggel mindig olyanokat kapok ki, akiknek egy menetre kellenék. Többre valahogy soha... persze nem megyek bele az ilyenekbe. Nem vagyok egy csúnya lány, súlyfeleslegem van, de az arcom viszonylag szép, és sok barátom van, vidám, nyitott személyiség vagyok.

Volt már hosszú kapcsolatom, sajnos vége lett, és hiába keresek újat, itt állok egymagam, és nem tudom, mit kéne csinálnom. 17 éves lányként tudnom kéne, de fogalmam sincs róla :S Ötletetek van?


2011. febr. 13. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

20:15-el egyetertek.


teljesen ures fejjel kell vegezni az akciot. nem szabad elore tervezni, mer mivan ha maskepp reagal. csak lazan.

2011. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy:

"Itt állok egymagam, és nem tudom hogyan kell felhúzni."

És itt töprengtem, míg megnyitotta, hogy most egy csávó "áll egymagában", és nem tudja, hogyan vegye fel a kotont, közben a csaj vár rá az ágyban, és ő meg ide teszi fel a kérdéseit?

XDDDDDD Mire leesett, olyan jót nevettem. :D

2011. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!