Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt állok egymagam, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt állok egymagam, és nem tudom hogyan kell fiúzni. Mit is kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Pontosítok a kérdésen: pasizni tudok, de éppenséggel mindig olyanokat kapok ki, akiknek egy menetre kellenék. Többre valahogy soha... persze nem megyek bele az ilyenekbe. Nem vagyok egy csúnya lány, súlyfeleslegem van, de az arcom viszonylag szép, és sok barátom van, vidám, nyitott személyiség vagyok.

Volt már hosszú kapcsolatom, sajnos vége lett, és hiába keresek újat, itt állok egymagam, és nem tudom, mit kéne csinálnom. 17 éves lányként tudnom kéne, de fogalmam sincs róla :S Ötletetek van?


2011. febr. 13. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, 22 éves lányként én sem tudnám megfogalmazni mi ennek a lényege, viszont a gyakorlatban sikerül :) Szóval ne tervezz, hanem használd a spontán dolgokat:)
2011. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen szintén nem tudom, de még a gyakorlatban sem:-)

Úgyhogy te mindenképpen jól csinálod a dolgokat, nem úgy mint én.:-)

2011. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
*megbecsül
2011. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy hosszú kapcsolatod és most 17 vagy? Miről beszélsz???
2011. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, a közfelfogás szerint szinte szingli vagy, de nem kell ám elhinni mindent. Azt hiszed, mert a többiek hapsiznak, neked is muszáj. Nyugodtan várjál, foglalkozz magaddal. Tanuljál, sportoljál, olvass jó könyveket, alkoss magadból egy csinos, sportos művelt, jótanuló lányt. Meglátod, lesznek érdeklődők.
2011. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 poiu ***** válasza:
100%
Engem akkor érdekelnél, ha Téged nagyon érdekelne valami. Az se baj, ha nem az érdekel, ammi engem. Az első válaszolóval értek egyet, a p@s válasz pont az, ami hülyeség. 17 éves lányként tudd meg, hogy miért érdemes élni, hol tanulj tovább, és a pasik majd térden csúsznak elötted (ha kicsit túlsúlyos vagy, akkor különösen :-). Törődj magaddal, a többi jön magától! (Pasizz, ha jól esik, de ettől ne várj többet.)
2011. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönök mindent. Igazatok lehet :)

A hosszú kapcsolatos: 2 év ilyen idős korban szerintem elég soknak számít. Pláne manapság, úgy, hogy nem volt közben megcsalás. :)

2011. febr. 13. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a 20,24esre és ne tégy olyat amit majd szégyellni fogsz magad és leendő gyerekeid előtt.

Mindig megtalálja a zsák a foltját és ha nem akarod lejártani magad csak akkor és csak annak légy kacér akiről hiszed , h megérdemli.Egyelőre sportolj sokat h fogyjál le és légy türelemmel mert az igazán jó dolgok véletlenül történnek az emberrel ,de az nem véletlen h kivel mi és hogyan és mikor.

Fiatalllll vagy még ne sisesssss:)És ne hagyd magad befolyásolni a sötét agyú , kurvinyek palántáknak, mert Te más kategória vagy!

(legalábbis remélem:)

2011. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mariann te vagy az?
2011. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
semmiképpen se keresd görcsösen az új kapcsolatot.tapasztalat.és az is tapasztalat h akkor jön az új szerelem ha nem is számítasz rá.és egy jó tanács.soha ne feküdj le senkivel sme legalább 1 hónapig.így biztos lehetsz benne h nem csak arra kellesz az illetőnek.ha gondolod írj privit.
2011. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!