Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Indirekt indításokra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indirekt indításokra lenne szükségem (pont)?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ahol nem azt mondod a lánynak hogy: "nagyon tetszel meghívhatlak egy kávéra?" hanem pl: megtudnád mondani mennyi az idő? vagy merre találom xy épületet? hasonlókat várok.
2011. febr. 13. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíthetek? Letojta egy madár a hátadat, minnyár le is törlöm neked!
2011. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az idő vagy a van tüzed kérdés mindig bejön. Bár hozzám múltkor odajött egy ember megkérdezni hány óra és nem esett le :D Csak 10 perccel később. Nagyon siettem és mondtam neki, hogy bocs, most nem keresem elő a telefonom, szia :D Szegényt eléggé lelombozhattam, pedig semmiféle rossz szándékom nem volt :D

Szóval ügyelj a hangsúlyra és a tekintetedre,hogy egyértelmű legyen.

2011. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az indirekt indításokat ha nappal közterületen mész oda lányhoz. Éjszaka oké az indirekt klubokban, ahol mindenki direkttel megy oda, de nappal semmi értelme. Sokkal nagyobb hatása van egy jó testbeszéddel és hanghordozással kísért direkt indításnak. És ne hívd el egyből kávéra, hanem egy kicsit beszégess vele még ott ahol vagytok. Éreztesd vele hogy neked a külsőnél több is számít, és nem vinnél el akármelyik csinos lányt kávézni, csak amelyik ilyen-olyan-amolyan belsőre. Utána nagyobb eséllyel randizik veled, mintha csak annyit mondasz neki hogy tetszik és igyatok valamit.
2011. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szia Cica, van gazdád?" :)

vagy

"Hello, fel tudsz báltani 100 Dollárt?"

2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!