Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogan kéne nyítni felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogan kéne nyítni felé?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki tetszik nekem, de ö azt sem tudja, hogy létezem. Egyáltalán nem találkozok vele. Arra gondoltam bejelölöm iwiw-en, mikor megkérdezi, honnan ismer megírom neki hogy egy közös ismerősünk ismerősei közt találtam és megtetszett és ezért jelöltem be. Végülis ez igaz is... Van valakinek esetleg egy jobb ötlete? Vagy ez így nem jó?
2011. febr. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? aztán válaszolok.. :D
2011. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16
2011. febr. 12. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez miért lényeg?
2011. febr. 12. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert 16 évessen nem lehetsz annyira gyerekes h netről akarj valakit megismerni! és a közös ismerösőtök ismerősinek ismerőseit majdhogynem hagyd ki.. járj e szórakozni vagy valami!! deee ne függjön az életed az internettől!
2011. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megnyugtatalak nem csak ott ismerkedem... csak megtettszett és ennyi.... nem vok kocka!
2011. febr. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!