Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogan hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogan hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Van egy félénk lány és hát végül is én is az vagyok de nah egyszer vkinek kezdeményeznie kell:D egyik kedves oszttársam közreműködésével megtudtam hogy én is bejövök neki és van esélyem nála... konkrétan egyik oszttársam aki lány annak a legjobb barátnője a lány:D velem egykorú...és hát eddig csak suliban találkoztunk... A kor sztem most nem számít legyen elég tizenévesek vagyunk... Jah és milyen virágot vigyek neki? mert álítólag alergiás a rózsára...
2010. okt. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.Oda állsz elég és ezt mondod neki. Arra gondoltam hogy elmehetnénk valahova esetleg suli után vagy hétvégén. Ilyen egyszerű. mondjuk azért kell hozzá bátorság. legrosszabb esetben ha nem mered akkor msn-en mert ha ő is félénk akkor ott könnyebben fog menni. ja és ha ráadásul te is bejössz neki akkor szinte nyert ügyed van. Sok sikert hozzá. drukkolok :)
2010. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne azzal kezd h elmehetnétek valahova. Pár szót azért váltsatok előtte másról :P
2010. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

amit az előttem lévőben leírtak az teljesen jó taktika.

Állj elé és hívd el. De msn-en meg ne kérdezd...legalább is szerintem nagyon gáz. Sokkal többre becsüljük azokat a fiúkat, akik a szemünkbe merik mondani ezeket dolgokat. :) és remélem minden lány nevében beszélhetek.

Ha tényleg tetszel neki, akkor nem lehet gond! ;)

Sok sikert!

2010. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat meg a biztatást:)

úgy lesz holnap bez vele és majd megkérdem de személyesen:D...

2010. okt. 13. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszélgetni vele.. és úgy hívd el... Aztán ha tényleg bejösz neki akkor elmegy ha nem hát nem...

Vagy máshogy közelitsd meg : Gyüsz tosznyi-éé? :D

2010. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!