Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok nyitni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok nyitni a többi pasi felé? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal 3hónapja szakítottunk. Előtte sok pasim volt. (ez nem jelenti még azt h ribanc vagyok) csak sosem voltam egyedül. valahogy így alakult.Miért van az, hogy most 3 hónapja semmi?Pár srác próbálkozik, de velük nem tudnám elképzelni magam. általában csak az exeimen jár az eszem... pedig egyikkel sem tudnék újra összejönni. Hogyan nyissak, kezdeményezzek esetleg?

A kezdeményezéshez még annyit, hogy nagyon félénk vagyok.


2010. febr. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szüneteltess egy keveset,aztán úgy is úgy fogsz járni mint az elveszett,holmik,amikor nem keresed őket akkor fogod megtalálni az igazit!:)
2010. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem vagyok a kezdeményező típus (általában félek a visszautasítástól) de szerintem pl. egy mosollyal, szemezéssel (bár ezek jönnek magától) sok mindent el lehet kezdeni...Vagy igyál meg egy felest :)
2010. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)

Az utolsónál aranyos volt az "igyál meg egy felest" variáció.

Am azt vettem észre, mintha már akaratom ellenére küldeném el a pasikat. :/

2010. febr. 5. 18:50
 4/4 anonim válasza:

18:46 vagyok: akkor pedig kell egy kis szünet, pihi!

Most egy kicsit még jégkirálynő vagy mint ÉN, de aztán jön valaki, leolvad a jég és ott lesz az izzó vulkán :))

2010. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!