Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony pasik (174 cm alattia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik (174 cm alattiak)! Tényleg hátrányban vagytok a lányoknál a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Minden alacsony fiú ezzel jön! Tényleg?
2011. febr. 12. 16:07
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Nekem ugyanúgy bejönnek a magas és az alacsony fiúk is, úgyhogy sok szerencsét!!
2011. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy ki miyen magas. Ha szeretem az illetőt akkor az nem oszt, nem szoroz :)
2011. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Egyáltalán nem voltam hátrányban (39/F/173cm)

Jó duma, humorérzék kell. Határozottság és magas önbizalom faktor - tehát "jó kiállás". Állandóan sportolnod (naponta!!!!) Súlyzózás, futás, fekvőtámasz nagyon sok - ez kell a megfelelő izomzat miatt és valamilyen küzdősport, ahol kitapasztalhatod az emberi test gyengeségeit. Viszont látványosabban is fejlődsz egy 190 cm-eshez képest. (ne keverd ezt a testépítéssel ez nem az) Én többet csajoztam, többet röhögtem és buliztam mint a 180-190cm-es barátaim vagy osztálytársaim. Irigykedtek jó sokszor, hogy megint milyen „cuncussal” járok. :-)

Azt ugye nem kell mondjam, hogy ha a csajod magasabb 2-4 vagy akár 10 cm-el, akkor nálad kb 20-25 cm-el magasabb kanok akarják majd őt mámoros állapotban ölelgetni a diszkóban. Szóval tényleg kell a kiállás és néha arcon kell csapni lazán de keményen a magas srácokat. Én megadtam nekik. Nem vagyok verekedős, erről nincs szó. De ha kellett akkor elengedtem az agresszivitást és besóztam emberesen a magasabb lángosképű kanoknak, hogy azt hitték a bika rúgta meg őket. Később úgy jöttek haverkodni, meg hízelegni, hogy bocsi, ne haragudj, bla bla... Azt hitték ha a magasabbak, akkor már lejátszott kör. :-) Mind puhány! Egyet még anno a Sing Sing diszkóbejárat előtt a derékszíjánál fogva préseltem fel az üveghez, hogy „pofa súlyba!”. Meg ne kérdezd mit válaszolt, mert én sem tudom, leraktam vízszintesen a betonra. Nem találod ki mi történt: Oda szólt a barátnőmnek, hogy „Jó kis dudák anyukám!” Én erre mondtam, hogy „koma azok a dudák foglaltak, előre nézzél!” Erre a hülye visszaszól: ne pofázzál te törpe mert átruglak a túloldalra! Hát valahogy nem jött össze neki :-) :-)

Azért sztorizgattam most ide, mert amióta nincs sorkatonaság, olyan kis gyámoltalanok a fiatal srácok és megszeppenve kussolnak, ha náluk magasabb beszól nekik. Figyelj rám: Ha minden nap macskát simogatsz akkor aranyos leszel, ha minden nap edzel, akkor férfi!


Aranyszabály: Mindig Tiszteld a nőket!!! Érezze a barátnőd, hogy te tényleg meg tudod védeni és mindig határozott légy. Bármit is mondanak a nők, csak ez kell nekik. (Élet tapasztalat)

Régi szép idők... :-)

2014. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
én egy 160 centis pasi vagyok és ez így igaz, nagyon kevés nő tud a hozzám hasonló magasságúakra férfiként tekinteni, pedig sportolok is
2014. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Általában azok akik támadják a magasságom, olyan lányok akiknek tetszem, de befolyásolja őket a közösség, a társadalom véleménye, hogy alacsonyabb sráccal megjelenni gáz. Ez már egy óriási rés az önbizalmukon, amit egyből meglehet támadni, én ilyenkor csak azt mondom, hogy "hát.. nem is szedek föl nálam magasabb csajokat" és ez akkor igazán ütős, ha utána ignorálom a csajt, és lestírölöm a barátnőjét akinek jó esetben szintén bejövök.:) Az ilyen csajokban tök sok kétség van, önbizalom hiány, szar önbecslés, ők is legalább annyit küszködnek valamilyen nekik nem tetsző tulajdonságukkal mint egy alacsony srác a magasságával. Régen engem is zavart a magasságom, s önbizalom hiányban nekem is volt bőven, ami még néha ma is előjön, de ezt hálistennek' megtanultam rendezni.

Teszem hozzá ezzel sokat kell foglalkozni, sok könyvet olvastam erről, hogy hogyan építsd az önbizalmad, egy kis agykontroll, feltudd hozni magadnak az egyéb eszméletlen király tulajdonságaid, amik vannak!!

2016. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!