Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony pasik (174 cm alattia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik (174 cm alattiak)! Tényleg hátrányban vagytok a lányoknál a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Minden alacsony fiú ezzel jön! Tényleg?
2011. febr. 12. 16:07
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Én 150 centis csaj vagyok. És az akkora fiúkra bukom akiknek nem kell lehajolni egy csókért, és nekem azok tetszenek akik velem hasonló nagyságúak. de ha szerelemről van szó nem lényeg.. De volt már 180 feletti barátom, de nagyon közénk állt, hogy rohadtul magas volt..
2011. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

öcsikém (16) 172,5 és volt már 175 centis barátnője.

21/L

2011. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

13:37 vagyok...

Még annyit hozzátennék, hogy nagyon kevés a 160 alatti arányos lány. Hiába ez az esetem, a legtöbbnek rosszak az arányai. Ez további hátrány. Viszont tegnap este találkoztam egy saccra 150-153 magas lánnyal... Tökéletes volt! Pedig azt gondoltam, ez már nekem is alacsony.

2011. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én 200 centi magas vagyok, és szeretném ha a pasim legalább 185 cm lenne xD
2011. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy 170 centi magas srác 180 centi magas lánynál próbálkozik, igen, hátrányban lesz.

Én konkrétan 156 centi magas lány vagyok (és nem érzem magam aránytalannak, mivel rendszeresen sportolok, és ez szépen arányosra formálja az ember lányát =)), így nekem sose okozott fennakadást egy 160 centis fiú, bár be kell valljam, nekem is nagyrészt magasabb párjaim vannak, de nem azért, mert nem jönnek be az alacsonyabb pasik, csak így alakult. Viszont bnőim nem tudnák elképzelni magukat alacsonyabb sráccal. Úgyhogy jó tanács: lehetőség szerint alacsonyabb lányokra csorgassa egy alacsony srác a nyálát, mert átlagba nagyobb az esélye. Bár mindenre lehet ellenpéldát találni =)

2011. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
62%

Én 171 cm magas férfi vagyok, nem is volt eddig egy barátnőm sem. persze, nem biztos, hogy csak ez számított, de én úgy érzem, hogy hátrányban vagyok emiatt.

Sajnos nekem ez jutott, nem tudok ellene tenni.

2011. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok, a barátnőm kb. velem egy magas, de őszintén szólva soha nem volt ez téma nálunk, hogy ki milyen magas, pedig ár 3 éve együtt vagyunk. És az előző barátnőmmel sem volt ez téma, de ő is kb. egy magas volt velem. Szerintem ez egy h*lyeség, hogy magas pasi kell a lányoknak. Max. azoknak, akik "olyanok", na nekik fontos minden, de nem ez a legfontosabb kérdés egy kapcsolatban.
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem azért vannak hátrányban mert alacsonyok, hanem mert a kisebbségi komplexusuk miatt nem mernek kezdeményezni és így sok lehetőséget elszalasztanak. Rengeteg barátom van aki ennél is alacsonyabb és nagyon szép barátnőik vannak, csak úgy tapadnak rájuk a csajok. Hozzáállás és belső kisugárzás kérdése az egész.
2011. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

172 cm magas vagyok

Soha nem volt emiatt problémám!

38/F

2011. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

arányosság:

A lábad nem lesz hosszabb a sporttól! A testrészek, tehát a csontozat arányaira gondoltam.


önbizalom:

Netes társkeresésnél semmit sem ér.

2011. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!