Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony pasik (174 cm alattia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik (174 cm alattiak)! Tényleg hátrányban vagytok a lányoknál a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Minden alacsony fiú ezzel jön! Tényleg?
2011. febr. 12. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A 2 méteres culáknál mindenképpen. (de ők is hátrányban vannak NÁLAM :D)
2011. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos 173,9 cm vagyok és így esélyem sincs. Minden lány azt mondja, hogy próbálkozzak újra, ha már 174 cm vagyok.
2011. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
utcsó tök jó vagy:D
2011. febr. 12. 19:37
 14/35 anonim ***** válasza:

Igen, hátrányban vannak a magas lányokkal szemben.

176cm/L

2011. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

szerintem a 174 az normális, é 170 alatt mondanék alacsonynak egy pasit. én 175 vagyok és nem zavar, ha a pasim 174-176, csak utána ne panaszkodjon, ha magassarkút veszek és magasabb vagyok nála. sok lány szerintem ezért keres 180 feletti pasikat, mert azért a 8 centi körüli sarokmagasság még normális, és elég sok az 170 körüli lány. azt viszont, hogy a pici [165 körüli] lányok miért akarnak 190+ pasikat, sose fogom megérteni, pedig ismerek pár ilyet.

társkeresőről meg: szerintem azért van sokaknak 180+ kiírva, mert úgy gondolják, 175-6 pl már jó lenne, de a pasik úgyis felfelé kamuzzák magukat pár centivel.

2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Érdekes...én 167 cm vagyok, 7-8 cm-nél magasabb sarkú cipőt nem szoktam hordani, de már akkor nagyon magasnak érzem magam. Meg szerintem az sem jó, ha nagyon nyújtózkodni kell egy pasihoz.:P

Szerintem a 170-180cm között ideális a férfi magassága, de mivel rengeteg alacsony lány van, talán 170cm körül is talál párt, kétlem, hogy ez olyan hűde befolyűsoló tényező lenne.

Bár azt is megfigyeltem a férfi ismerőseim között, hogy hiába alacsonyabb, mégis a vékony, hosszú lábú, modell alkatú lányokat szemelik ki, és szerintem egy nő igen kicsi eséllyel szeret bele egy nála jóval alacsonyabb srácba, mivel egy nőnek fontos, hogy felnézzen az ő erős, magabiztos barátjára. Talán így nézve hátrányban lehetnek, mert nem egyszer mondták, hogy az ágyban nem fontos a magasság, ebből is látszik, hogy a férfiakat mi érdekli elsődlegesen.:P

2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
én 160 cm vagyok, de nem tudnék 180 cm-nél alacsonyabb sráccal járni, próbáltam, egyszerűen nem ment, valahogy nem tudok felnézni rá, és valszeg bennem van a hiba, de szerencsére bőséges a kínálat 180 felett :D
2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Alacsonyságból ki lehet indulni humorosan is pl:


-Milyen alacsony vagy!

-mit találsz enynire vonzónak az alacsony pasikban?


egybként nem vagyok alacsony, de neméreznm hátránynak..


Barátbőm legyen fél fejjel alacsonyabb mint én többi nem nagyon érdekelne :)

2011. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Szinte minden lánynak 175-180 cm-nél kezdődik a férfi, még az alacsonyaknak is. Ráadásul én még nagyon csúnya is vok mellé, tehát gyakorlatilag lehetetlen bnőt találnom.
2011. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nézz szét egy társkeresőn! 157 centi lányok is 175-180 feletti pasikat keresnek. Szerintem az ilyen csajok valami ideált üldöznek.

168 vagyok, hosszú évekig éltem egy 165 cm magas lánnyal. Kicsit zavarta, hogy nem vehet fel tűsarkút... Viszont igazán mindig az alacsonyabb lányok tetszettek. Ennek ellenére fura volt 160 alatti lánnyal randizni először. De könnyen átálltam. :-) Oda-vissza van ilyen igény, de én személyesen senkit nem küldenék el, még ha magasabb lenne, akkor sem.

2011. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!