Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap-vallomás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap-vallomás?

Figyelt kérdés

Nálam egy évvel idősebb lányt elkezdtem tanítani gitározni....2éve ismerjük egymást,jókat tudunk beszélgetni,és nekem az utóbbi időkben(amióta gitározni tanítom) nagyon megkedveltem,de nem merem elmondani neki. :/

Hétfőn lenne a köv. gitáróra..szerintetek ha veszek neki egy tábla csokit,és "vallok" sztetek nem esnék pofára? :/

Ő 17 én 16.


2011. febr. 12. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Azt sosem tudhatod. De szerintem ez egy nagyszerű alkalom.


Deritsd ki hogy van e barátja s ha nincs, hajrá !

2011. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Niincs..

Azért próbálkozok ^^

2011. febr. 12. 15:53
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem vegyél se csokit, se semmi mást! Csak mond el Neki őszintén, hogy mit érzel. A Valentin nap erre a legjobb alkalom!


Sok sikert! :)

2011. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Én a lány helyében kinevetnélek!

Sok sikert!

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, inkább próbáld meg valahova elhívni. Szóval ha rögtön letámadod, akkor lehet, hogy a gitáróráknak is lőttek. Szóval először inkább diszkrétebben... Valami arra utaló jelek, hogy bejösz neki?
2011. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó: Hajtsd anyádra a vadbivalyt. Te is csak egy vagy a sok k*rva közül szerintem,akik minden hétvégén beb@sznak, mindenkit leszoptok. Na, a hozzád hasonlókat kell felgyújtani.
2011. febr. 12. 16:22
 7/19 A kérdező kommentje:
utolsó előtti*
2011. febr. 12. 16:22
 8/19 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19"

Hát..néha azért figyel,szemembe néz amikor beszél stb. :)

2011. febr. 12. 16:23
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Ki nem néz a szemébe amikor ,beszél a másikhoz ??

Ez nem jel, nem elkeseríteni akarlak!!

Hány csajod volt??

Jeleket kell tudni olvasni,sokat nevettek,kacéran pislog,szexin öltözködik ezek egy mai,lány jelei!!

Mondd el neki aztán meglátjuk,lehet kereshetsz új tanítványt!!

2011. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De nem érted. Érdeklődik felőlem. Mindig ha talizunk megkérdezzük egymástól h mizu,és általában félrevonl a barátnőitől.
2011. febr. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!