Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről mi a véleményetek? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Én vagyok a h*lye?

Figyelt kérdés

Még sosem volt komoly kapcsolatom. Egy pasim volt eddig, de az is 3 hétig tartott.

Nem felvágásból, de tényleg nagyon sok fiú akar velem járni/kavarni. Hiába néznek ki nagyon jól, meg aranyosak, kedvesek, de akkor sem akarok összejönni egyikkel sem, mert nem érzem azt a "fellángolást". Ha meg beadom a derekam, elkezdek ismerkedni a pasik berezelnek, de nem tudom miért. Egyszerűen nem mernek lépni. Addig nagy pofájuk van, míg nem adom be a derekam..de utána.. :O

Ez szerintetek miért lehet?


Amúgy szerelmes egyszer voltam, még nyáron. A fiú is többet akart tőlem, mint barátság, csak ugye neki alap a szex. Én még nem érzem úgy, hogy eljött az ideje, tehát nem jártam vele. A fiú rájött, hogy szeret, és elvileg nem zavarná, ha nem feküdnék le vele, de én nem tudok már bízni benne. Pedig 5 hónapja hajt rám(újra), és tényleg látszik, hogy nagyon akarja, csak félek, hogy megint csak egy dugásra kellenék.(amúgy még szűz vagyok, csak nyáron arra kellettem volna neki)

Szerintetek mit tegyek?


A baráti körömből 2 fiú is akart velem járni, de én úgy érzem, hogy ezt a barátságot kár lenne elcseszni azzal, hogy összejövünk. Az egyikkel kavartam, de nem mert lépni, mert nagyon félénk. És a mai napig kínosan érezzük magunkat egymás mellett. Tehát azóta úgy vagyok vele, hogy a barátságot/haverságot kár ezért feláldozni.

Rosszul gondolom?



Amúgy szerintetek mi a gond velem, és a pasik miért ijednek meg tőlem, mikor már elérik, hogy beadom a derekam?


15/L


2011. febr. 11. 22:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát.. amúgy nem vagyok híve a neten ismerkedésnek.. :(
2011. febr. 11. 23:05
 12/25 anonim ***** válasza:

Tudod mit...

Adj egy esély, és majd kiderül, rendben?

2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy h*lye. Mellesleg még ha fellángolást is éreznél, az nem jelent semmit. Szerelem nem egyenlő a fellángolással. 15 éves vagy, ne érezd, hogy jajj gyorsan össze kéne jönnöd valakivel. Még annyi időd van...

A másik, hogy szerintem a barátság nem zárja ki a szerelmet, viszont ahogy előbb írtam, a fellángolás nem egyenlő a szerelemmel. A szerelem majd kialakul, ha megvannak rá a feltételek (ezek közül az egyik pl. hogy bízz a másikban és legyetek egy hullámhosszon, ami ha megvan tulajdonképpen nevezhető barátságnak), addig meg ne görcsölj ezen! :)

19/F

2011. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Ha már 5 hónapja hajt rád, és alap nála a szex, akkor biztos nem csak arra megy, ment volna további prédára :) ha ennyi ideje próbálkozik, akkor biztos többet akar...


mellékesen nálatok milyen ez a kavartunk, de nem mert lépni... ez kicsit üti egymást, nem? :D


15/F

2011. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Wááá, ez a 14 éves srác cuki, mekkora jól nyomja, hogy nem adja itt a süket dumát, hanem megkérd szépen(!), hogy adj neki egy esélyt, és majd elválik minden...basszus, de hiányzik, hogy az én pasim is ilyen legyen.
2011. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Ezek szerint kicsit nyomultam, merthogy nem írt vissza :P

Amúgy hogy értetted azt hogy érted azt, hogy nem adom a süket dumát?

2011. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

végre egy normális fiatal lány! gratulálok, kedves kérdező, ritka itt értelmes emerrel találkozni.

a kérdésedre válaszolva: szerintem az a baj, hogy nem igazán számítanak rá, hogy tényleg bele fogsz menni az ismerkedésbe. ahogy te is írod magadról: egózni tudsz, de igazából ezzel csak próbálod elterelni a figyelmet arról, hogy bizonytalan vagy. náluk is ugyanez lehet a helyzet.

szerintem 15 évesen még nem késtél le semmiről, se a komoly kapcsoaltról, se a szerelemről. ha a nyári fiú még mindig szimpi, szerintem adhatsz neki egy esélyt, elég komolynak tűnsz ahhoz, hogy ne feküdj le vele ha nem érzed magad késznek. de ha csak azért lennél vele, hogy leyél valakivel, inkább várj még az igazira! :)

19l

2011. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Huan001 ***** válasza:
0%
nem olvasom el de veled van a baj
2011. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Linkelj képet kérdező :D


F/16

2011. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

képet nem szeretnék linkelni, mert van pár ismerősöm itt a gyik-en, és nem szeretném ha tudnák, hogy én tettem fel a kérdést. :)

2011. febr. 14. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!