Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről mi a véleményetek? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Én vagyok a h*lye?

Figyelt kérdés

Még sosem volt komoly kapcsolatom. Egy pasim volt eddig, de az is 3 hétig tartott.

Nem felvágásból, de tényleg nagyon sok fiú akar velem járni/kavarni. Hiába néznek ki nagyon jól, meg aranyosak, kedvesek, de akkor sem akarok összejönni egyikkel sem, mert nem érzem azt a "fellángolást". Ha meg beadom a derekam, elkezdek ismerkedni a pasik berezelnek, de nem tudom miért. Egyszerűen nem mernek lépni. Addig nagy pofájuk van, míg nem adom be a derekam..de utána.. :O

Ez szerintetek miért lehet?


Amúgy szerelmes egyszer voltam, még nyáron. A fiú is többet akart tőlem, mint barátság, csak ugye neki alap a szex. Én még nem érzem úgy, hogy eljött az ideje, tehát nem jártam vele. A fiú rájött, hogy szeret, és elvileg nem zavarná, ha nem feküdnék le vele, de én nem tudok már bízni benne. Pedig 5 hónapja hajt rám(újra), és tényleg látszik, hogy nagyon akarja, csak félek, hogy megint csak egy dugásra kellenék.(amúgy még szűz vagyok, csak nyáron arra kellettem volna neki)

Szerintetek mit tegyek?


A baráti körömből 2 fiú is akart velem járni, de én úgy érzem, hogy ezt a barátságot kár lenne elcseszni azzal, hogy összejövünk. Az egyikkel kavartam, de nem mert lépni, mert nagyon félénk. És a mai napig kínosan érezzük magunkat egymás mellett. Tehát azóta úgy vagyok vele, hogy a barátságot/haverságot kár ezért feláldozni.

Rosszul gondolom?



Amúgy szerintetek mi a gond velem, és a pasik miért ijednek meg tőlem, mikor már elérik, hogy beadom a derekam?


15/L


2011. febr. 11. 22:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Amúgy azt mondják szép vagyok, bár nekem semmi önbizalmam. Meg duci is vagyok, és mégis tök sokan hajtanak rám..

Azt beismerem, hogy egozni tudok, de valódi önbizalmam egyenlő a nullával.

2011. febr. 11. 22:37
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbb pasi (ebben a korban) csak fel akar vágni a többiek előtt, hogy húde menő, van csaja(tisztelet a kivételnek). Szerintem várd meg az igazit, aki nem fél lépni, figyelmes, aranyos, és nem csak "arra" kellesz neki.

Ha megtalálod rájössz, hogy jó ötlet volt nem leállni azokkal akik neked nem annyira, vagy egyáltalán nem jöttek be.

2011. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát, pedig akik hajtanak rám, azok 16-22 év között vannak.

Valójában engem is többnek szoktak nézni a koromnál, 18 évesnek általában.

2011. febr. 11. 22:41
 4/25 anonim ***** válasza:
És szerinted készen állsz egy komoly kapcsolatra?(lélekben nagyon fontos hogy eldöntsd)
2011. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Szerintem veled van a probléma, ha nem kívánsz meg egy jó pasit sem! Vagy aszexuális vagy, vagy még nagyon gyerek, de szerintem az utóbbi.


Ideje lenne már kefélned egy kiadósat.

2011. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ha lenne olyan fiú, aki tényleg megfog, akkor szerintem simán készen állnék. :)

Azt mondják, belül is érettebb vagyok a koromnál, bár én erről nem igazán tudok nyilatkozni. XD

2011. febr. 11. 22:45
 7/25 A kérdező kommentje:

ma 22:44

könyörgöm.. hova keféljek még 15(még nem töltöttem be) évesen?

2011. febr. 11. 22:46
 8/25 anonim ***** válasza:
Van kedved ismerkedni?
2011. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát lol. :D

korod?

2011. febr. 11. 22:59
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Hát LOL

14 XD

:)

2011. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!