Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a dokim konkrétan rákérdez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a dokim konkrétan rákérdez, hogy van-e partnerem, csak jófejeskedik, vagy puhatolózik?

Figyelt kérdés
Tetszem neki, ezt tudom. Szerintetek?
2011. febr. 11. 20:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja és nálunk nincsen kínos csend, mivel ezer éve ismerem, tehát általában beszélgetni szoktunk, vizsgálat alatt is, meg előtte-utána.
2011. febr. 11. 20:28
 12/20 A kérdező kommentje:
Véletlenül futottunk össze a kórházi folyosón. Vizsgálatra nem oda szoktam hozzá menni. tehát orvos-beteg, de mégse.
2011. febr. 11. 20:30
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te már voltál házas, gondolom nem mai gyerek vagy (előre szólok, ez nem sértés), szóval felismernéd, ha erről lenne szó,de itt kérdezel, ami nem baj, csak minket igazol. Szerintem simán csak érdeklődött.
2011. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
ha nála szültél, mért nem orvos-beteg szitu? és h tudtok vizsgálat alatt előtt és után beszélni? ha magánpraxisba jársz hozzá, akkor mért futottál vele össze a folyosón? vagy csak a nőgyógyászod magán a többi sztk? kezd zavaros lenni...
2011. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, a korrekt választ! :)

Hát nekem megvan a saját gondolatom, igazából csak közvéleményt akartam kutatni. De igazad van, túl hosszú az egész sztori, hogy itt elmeséljem, a tiszta képhez pedig ismerni kéne azt is.

Igazából a pár ember, akinek ezt elmeséltem, mind lelkesedett, hogy végre A-ból B-be jutunk a régóta tartó évődésünkből, csak egy ember volt, aki ellendrukker.

És igazából a nők életkortól függetlenül a pasiügyeket mindig kitárgyalják részletesen :) 30 vagyok amúgy

2011. febr. 11. 20:35
 16/20 A kérdező kommentje:

Magánba járok hozzá. Általában kedélyesen csevegünk, és ezt a vizsgálat alatt is folytatjuk- a kezével vizsgál, nem a szájával. Mivel nem vagyok zavarban, nem okoz gondot bármi magán jellegű dologról beszélgetni vele a vizsgálat alatt.

A kórház, ahol dolgozik, nyilvános, bárki bemehet. Én is bementem, és véletlenül összetalálkoztunk a folyosón. Mivel fél éve nem találkoztunk, beszédbe elegyedtünk. Mi ezen olyan zavaros?

2011. febr. 11. 20:37
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

-.-, több mint fél éve szerelmes Beléd, de fél évig nem beszéltetek?


amúgy ha fizetsz a kezelésért, nem csak a magánnőgyógyász, de a magánfogorvos és társaik is kinyalják az üleped... ez a két olyan doki típus, akiknél nagyon fontos a bizalom, így mondjuk egy magán bőrgyógyász nem fog olyan közel kerülni hozzád talpnyalogatás közben mint a fentebb említett két típus, de azt el kell mondjam, h jobb esetben a horribilis összegek mellé királyi bánásmód jár...


de oké, igazad van, még kicsi vagyok ehhez, kérd meg a kezét ;) csak Rád vár, csak fél konkrétabban bevallani

2011. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azért a szerelmes belém túlzás :D

Persze hogy fél éve nem találkoztunk, normális esetben az ember lánya évente találkozik a nőgyógyászával :)

2011. febr. 11. 20:45
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb jelet is adott most vagy korábban?
2011. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, egy ideje "jelelünk"
2011. febr. 12. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!