Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a dokim konkrétan rákérdez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a dokim konkrétan rákérdez, hogy van-e partnerem, csak jófejeskedik, vagy puhatolózik?

Figyelt kérdés
Tetszem neki, ezt tudom. Szerintetek?
2011. febr. 11. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nőgyógyász??
2011. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, az. Nem vagyok már tini, szóval nem fogok a doktor bácsiba belezuhanni :)

Nála szültem. azt is tudja, hogy nemrég elváltam.

2011. febr. 11. 20:19
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem puhatolózik.
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg minek kérdezné? Nem volt szó sem fogamzásgátlásról, sem semmi olyasmiről ami indokolná. Csak simán beszélgettünk.
2011. febr. 11. 20:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem puhatolózik
2011. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bocsi, ez rutinkérdés. A vizsgálat miatt fontos, mindenkitől megkérdezik. Azzal tisztában volt, hogy nem vagy szűz, de egy új partnerrel ha megfelelően is védekeztek akkor is elkaphatsz valamit, akármennyire is makk egészségesek vagytok mindketten, ez a hüvelyflóra miatt van. Tudnia kell az együttlétek panaszmentesek-e stb. Szóval ez nem puhatolózás.

2011. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 80% esélye van, hogy csak kínos csendet kitöltő csevegés része volt. Mikor kérdezte? Ha vizsgálat közben, akkor esetleg méhnyakrák szűrésre gondolhatott, vagy arra, h esetleg vizsgálat kéne valamire, ha mondjuk amikor öltöztél, akkor kínos csend helyett. Mondjuk az egész szövegkörnyezet kéne, hogy könnyebben megmondhassuk mi volt, de ha partnert kérdezett és nem barátot, vagy hogy randizol-e, akkor tuti nem puhatolózott.
2011. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem eddig minden nőgyógyász kérdezte, akkor is, hogyha nem volt konkrét panaszom. 1xűen csak feljegyez mindent, hogy pontos képet lásson majd, ha szükséges. Nem járok sűrűn, ezért kb. félévente megkérdezi, mivel annyi idő alatt már lehet, hogy nincs senki. :)
2011. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem olyan volt a szitu. Jártam már én is eleget nőgyógyásznál, hogy tudjam, mikor helyénvaló és rutinszerű ez a kérdés :)

Nem vizsgálatkor kérdezte és nem a rendelőben. Egyébként már voltak máskor is elejtett megjegyzései, ebből gondoltam, hogy hátha most konkrétabbat akar.

2011. febr. 11. 20:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is, mint orvos-beteg találkoztatok?
2011. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!