Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem fel a kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem fel a kérdést hogy járunk?

Figyelt kérdés
holnap talizok a csajjal és mondta, hogy majd élőbe megbeszéljük ezeket és hogyha már ott tartunk hogy tegyem fel a kérdést hogy járunk? vagy szeretnél járni velem?? gondolkoztam sokat rajta de nemtudom hogy lehetne megkérdezni legnormálisabban.
2011. febr. 11. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
lennél a barátnőm?
2011. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell megkérdezni. Vagy jártok, vagy nem, annak függvényében, hogyan alakulnak köztetek a dolgok. Ha nem egyértelmű nkeed, akkor ott gondok vannak.
2011. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meg kell kérdezned:

hívd el ide-oda, fogd meg a kezét, ilyesmi.

Ha nem tiltakozik, akkor jártok :-)

2011. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na kérdezd, jön magától a kémia, kicsit majd szeretgesd ha persze engedi és úgyis oda meg vissza lesz érted :)


Ha konkrétan fölteszed ezt a kérdést elijesztheti a csajt, bár ez korotoktól i függ.. hány évesek vagytok ?



F/16

2011. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt még sosem kérdeztem. Nincs miért megkérdezni. Elhívom még egy randira, még egyre...

34/F

2011. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, bocs de ha ezt egy srác megkérdezte volna tőlem, azt hiszem, képen röhögöm:D Ez úgy szokott lenni, legalábbis nálam, hogy pl. megtörténik az első csók, onnantól kezdve járunk. Vagy egyszer csak megfogjuk egymás kezét, onnantól fogva járunk. Ezt nem kell megkérdezni, jön magától.
2011. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nálunk ez úgy volt, hogy tudtuk egymásról, hogy bolondulunk a másikért. az első randin, az első csók után megkérdezte tőlem, hogy akkor mi most együtt vagyunk, igaz? válaszoltam rá, hogy igen. újra megcsókolt, és azóta is boldogan élünk együtt, egyetlen egy konfliktus nélkül(4 hónapja.)
2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!