Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, tegyem-e fel neki a "MINDENT vagy SEMMIT" kérdést?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit lassan 3 éve ismerek. Már a kezdetektől nagyon tetszett nekem. Ő 3 évvel idősebb nálam. Amikor még "friss" volt az ismerkedés, egy buliban, megcsókolt. Nagyon jóóó volt! Azután nem beszéltünk soha arról a csókról. De érezni lehettet rajta is, hogy kedvel és oda van értem. Egy suliban jártunk 2 évig, tavaly végzett. 3 éven keresztül találkozgattunk, jól elvoltunk, majd szünet 1,2 hónapot. Utánna megint írt/írtam sms-t , talakoztunk, msn-eztünk, beszélgettünk telefonon, megint szünet, megint találkozgattunk, megint szünet. Így ment ez végig. De ha komolyabb témára tértünk, aztmondta hogy, lehetünk együtt meg minden, csak neki nem kell barátnő, mert nem akar csalódni megint (régebbi csalódás). Erre fel, most összejön valakivel. Ennek ellenére mégis megkeres engem, eljön hozzám, hozzámbujik, megcsókol, minden szép!Mondom neki, ezt nem szadabna neked, elvégre barátnőd van. Erre ő: láthatod mennyire fontos!

De én nem bírom tovább ezt így, szeretem, egész nap rá gondolok. Állítsam választás elé? Ami annyiból áll: vagy teljesen az enyém vagy, megpróbálunk egy kapcsolatot, vagy többet nem találkozunk soha és elfeljtjük egymást?!

Mit tegyek? Segítsetek! Lehet, hogy így örökre elveszítem?..


2011. jún. 24. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben magam választanék: semmit. Ha a barátnőjét nem tudja komolyan venni, te mit várhatnál tőle?
2011. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Stereo válasza:
100%

Kérdezd ki.

Kérdezd meg mit érez irántad, akar-e valamit, vagy pedig csak szórakozik veled. De amugy ha akar valamit, akkor is vigyázzál vele, ha ennyit ér neki egy bnő... (=

Szerintem felteheted neki a te kérdésedet is, ha nemet mond, amugy még akkor is találkozhattok (már ha te akarni fogod), ezt szerintem csak ilyen zsarolós dumának használd =]

17/F

2011. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán más lenne a helyzet :-? nemtudom.. ezen el sem gondolkoztam:)
2011. jún. 24. 23:37
 4/10 A kérdező kommentje:
aztmondta, szeret:)
2011. jún. 24. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért jött össze mással, miközben te is ott voltál.
2011. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mégis mit tehetnék? mert ez az állapot nagyon-nagyon nem jó! (amúgy L/17)
2011. jún. 24. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Megszakíthatnál minden kapcsolatot vele.
2011. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
túlságosan fontos nekem ahhoz, hogy megszakítsak vele minden kapcsolatot!
2011. jún. 25. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd magad kihasználni.
2011. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pedig számítottam valami bíztató válaszra is.. én naív:)
2011. jún. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!