Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem föl a nagy kérdést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem föl a nagy kérdést?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem megkérem a szerelmem kezét. Gyűrű megvan, Szerelem lángol, de a leánykérésnek nagyon emlékezetesnek kéne lennie? Nincs ötletetek? a helyszín, az idő, maga a kérdés, stb stb??
2011. ápr. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ígyis úgyis emlékezetes lesz, nem kell semmi csicsás sablon helyszín vagy szöveg szerintem :))
2011. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy otthoni romantikus vacsi :)
2011. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne vidd étterembe és ne dugd a gyűrűt kajába, mert az gáz.

Különben nincs ötletem.

2011. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem mindegy, hogy parkban egy kuka mellett kéri meg az ember a kedvest vagy azért ad az eseményre egy kicsit.


Ha én csinálnám: Elvinném valami szép helyre. Ha megteheted tengerpart. Séta a naplementében, mezitláb a homokban, kéz a kézben. Átöleled, nézitek, ahogy a tenger alá bukkan a Nap. Aztán megkérdezed tőle, hogy: Szeretsz? Valószinű, azt mondja, hogy: Igen! Erre: Annyira, hogy ne csak ezt, de életünk alkonyát is együtt töltsük!? Aztán előkapod a gyűrüt. De ha nem tengerpart, akkor itthon valami szép hely, pl Tihany.

2011. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
és boom így lett a choka pick
2011. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 27. 19:36
 7/11 anonim válasza:
Szerintem..Menjetek el valahova enni sétáljatok haza ketten a sötétben együtt.Állj meg és kapd elő a gyűrűt..térdej le és kérdezd meg h hozzád megy-e? nem kell túl csicsázni :)
2011. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19:18 ez már nagyon mesébe illő szerintem. tényleg romantikus,de szerintem én lány létemre nevetnék rajta :) szerintem is az otthoni vacsi a legjobb,vagy vannak wellnesshotelek akik pezsgőfürdőbe rózsákat szórnak és hasonlók, valahogy ott is meglenne a romantika és emlékezetes is lenne eléggé (persze nem a vízbne kell megkérni a kezét:D)
2011. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem csinalj te neki egy többfogasos,fincsi avcsit,mire jön haza. aztán kérd meg a kezét:)))
2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, na igen pont az ilyen 19.18-as hülyeségekre gondoltam :))
2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!