Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napos kapcsolatkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napos kapcsolatkor mit vegyek egy lánynak Valentin Napra?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk össze, Valentin napkor pár napos kapcsolatunk lesz? ilyenkor mit illik a lánynak venni? virág vagy bombon/csoki? ha virág akkor milyen "fajta" és hány szálat? 14F vagyok ő 13L.
2009. febr. 10. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
egy szál rózsa, vörös, vagy ha nem annyira komolyan gondolod akkor fehér v rózsaszin .
2009. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom..mi két hónapja jártunk mikor egy szál vörös rózsát kaptam..XD
2009. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál vörös rózsa + van most a Raffaelonak ez a Valentin-napi rózsás dobozos változata. Ez a kettő bőven elég lesz:)
2009. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
egy szál rózsa.a vörös a szerelemé,a sárga az irigység szine.a többit nem tudom.meg egy csoki.de elég a virág is.
2009. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pár száll vörös rózsa. de ha gondolod kideritheted mi a kedvenc virága és azt én pl nem szeretema rózsát ink a liliomot, aztán szépen bekötetted és mellé valami csoki de azt nem muszáj
2009. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Vehetsz neki valami plüss állatot,az legalább maradandó,az nem hervad el..és megsem tudja enni:Pa virág viszont elhervad sajnos...:((( én biztos jobban örülnék egy plüssnek,mint pl csokinak...de modjuk bármit is kapok a páromtól örülök neki,mert gondolt rám és tudom hogy szeret:)
2009. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mind1, hogy mit adsz neki, a lényeg, hogy kimutassa, hogy fontos neked, és törődsz vele...A legjobb választás szerintem is a vörös rózsa (kizárólag 1 szál), és van a Scherry Queennek is ez a szép vörös bon-bonja, szív alakú dobozban...:) Az sztem úgy tökéletes, ha a rózsát tixoval ráragasztod a dobozra...:)

Én is ezt adtam a páromnak, igaz, mi már 3 hete együtt vagyunk, csak sajnos nem tudunk túl gyakran találkozni, ezért kénytelenek voltunk a Valentín napot korábban tartani...Ő majd elolvadt tőle:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Hogy hívnak... csak a vezetéknév kéne, mert van tippem, hogy ki van...:P privibe küldd el légyszí
2009. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szntem a legjobb ajándék egy szál vörösrózsa és mellé egy ari kis plüss kulcstartó...

A rózsa az szép, és a lányok is szeretik...

A plüss kulcstartó az cuki és praktikus (ráadásul a kulcscsomóját magával viszi az ember mindenhova... )

Sok sikert!!! =)

2009. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!