Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az sok fiúval, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az sok fiúval, hogy a lányok egy ideig akarnak tőlük valamit aztán meg leszarják?

Figyelt kérdés
Szóval sok ilyet láttam már, és azt hiszem én is ilyen voltam, hogy akart valamit a csaj teljesen beleéltem magam aztán meg mintha nem is érdekeltem volna soha. Aztán később elkezdtem "bunkó" lenni a lányokkal, akkor meg működött a dolog, azóta van 1 tök jó csajom. Ez lényegében csak a határozottságról szól akkor? Vagy mit látnak egy "bunkó" fiúban a lányok.
2011. febr. 9. 23:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha intellektuálisan (pl. okosakat mondasz, megdícséred, stb.) kommunikálsz egy lánnyal, akkor is jó hangulatot tudsz teremteni és gyarapítod a beszélgetés értékét, de ha érzelmi módon (pl. bunkó vagy, fogócskázol vele) akkor vonzalmat és más érzelmeket generálsz! Ez két külön terület, az utóbbi egyfajta metakommunikáció, ami nem szellemi szinten kreál egyetértést, hanem érzelmi alapon közelséget.
2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez valami olyasmi mint mikor az óvodában a fiúk húzgálják a lányok haját?
2011. febr. 10. 08:41
 13/29 anonim ***** válasza:

2327-es vagyok: az a valami az a szikra, az az érzés amiből idővel szerelem lesz.és ha nem érzem ezt egy sráccal akkor felesleges az egészet folytatni. legalábbis szerintem.mert akivel összejövök az ne csak egy legyen a sok közül aki szimpatikus és bírom. bírni az ember a haverját bírja, azzal is jól érzi magát, de aki a párom, aki miatt feladom a számomra nagyon fontos függetlenséget az legyen vmiért különleges, és érezzek egy olyan pluszt az irányába.

másik meg h lehet h vkit nagyon bírok emberileg, barátilag, de lehet h vannak olyan tulajdonságai, vagy vannak dolgok amiket úgy kezel, hogy egy kapcsolatban nem tudnám hosszútávon elviselni.

és mivel ezek nem egyik pillanatról a másikra alakulnak ki v derülnek ki, így fordul elő ez h eleinte úgy néz ki h adja a csaj a dolgot, aztán a végén mégis úgy dönt h mégsem.

2011. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordított esetben is így van, amikor a lányt leszarják és ezért lesz bunkó. Ilyenek mindig is voltak vannak és lesznek.
2011. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
9%
Naja, ezt énsem értem, amíg jófiú vagyok addig azt mondják, hogy nyomorék, de amint k.csög leszek meg alányúlok meg trégérkodok előtte onnantól fogva nagy isten leszek, és én nem vagyok ilyen paraszt alapból, csak rájöttem én is ahogy a kérdező hogy a nőknek úgyis ez kell, a normális és értelmes embereket magasról lesz.rják....valamilyen szinten szánalom az egész női nem
2011. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A nem létező arany középút kell. A bunkó, aki ki tudja, mikor hív - nekem nem jön be. Viszont aki örökké hívogat, az már tapadós, és ijesztő, mint a bogáncs. Az kell, aki hív, mikor mondja, de nem folyik szét a nyáltól.
2011. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
ja, vagyis legyen bunkó meg nem bunkó is egyszerre, legyen segítőkész de önző, kemény de gyengéd, vad de szelíd, és még 1001 ellentétes, egymást kizáró tulajdonsága legyen
2011. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Naja, ezt énsem értem, amíg jófiú vagyok addig azt mondják, hogy nyomorék, de amint k.csög leszek meg alányúlok meg trégérkodok előtte onnantól fogva nagy isten leszek, és én nem vagyok ilyen paraszt alapból, csak rájöttem én is ahogy a kérdező hogy a nőknek úgyis ez kell, a normális és értelmes embereket magasról lesz.rják....valamilyen szinten szánalom az egész női nem



Attól függ, milyen nőnek akarsz bejönni szerintem... Ha az igényteleneknek, akkor legyl te is az. Ha kedves lányokra vágysz (jaj, de hát azok milyen unalmasak! -- mondja sok fiú...), akkor keresd az ő társaságukat és veselkedj velük kedvesen, szerintem értékelni fogják. PErsze attól is sokszor függ, hogy kinek milyen az anyagi helyzete. Most sokan be fognak szólni, hogy ez nem igaz, pedig nagyon sokat számít sajnos... Pénz a pénzzel házsodik.

2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én inkább így mondanám, hogy az anyagi helyzet számít, de csak annyira, hogy ne legyél csoró, ne kelljen eltartani. Persze minden ember más és a "csóroknak" is szokott lenni csaja. (csóró nem internetezik).
2011. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
"csóró" is internetezik, ma már nem olyan hűde nagy a díja, az meg a másik hogy mindenkinél máshol kezdődik a "csóróság" fogalma, én magamat nem tartom annak, de a szomszéd lány annak tart mivel nem hívom meg 1200 ft-os tequilára
2011. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!