Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az sok fiúval, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az sok fiúval, hogy a lányok egy ideig akarnak tőlük valamit aztán meg leszarják?

Figyelt kérdés
Szóval sok ilyet láttam már, és azt hiszem én is ilyen voltam, hogy akart valamit a csaj teljesen beleéltem magam aztán meg mintha nem is érdekeltem volna soha. Aztán később elkezdtem "bunkó" lenni a lányokkal, akkor meg működött a dolog, azóta van 1 tök jó csajom. Ez lényegében csak a határozottságról szól akkor? Vagy mit látnak egy "bunkó" fiúban a lányok.
2011. febr. 9. 23:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Addigra felnőttél és egy másik lánnyal találkoztál:DD

De igen, a határozottság fontos, meg az is, hogy ne unalmat sugározz. A bunkóságot a többség nem szereti.

2011. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Arra nem tudok válaszolni, hogy miért ilyen egy-két lány. De lehet csak te képzelted be, bár ennek kisebb a valószínűsége. Szóval, hülye emberek mindig is lesznek. És az ostoba, naív, egosita ember szerintem hányásra sem méltó.
2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

a)valamit csak szimplán elb*sztál


b)Hát ez olyan dolog, hogyha jobban nézel ki és van egy rossz fiús kisugárzásod, esetleg nagy társaságban úgy is viselkedsz,neadj' Isten pénzed is van, akkor a csajok, akik a külsőségekre mennek, azt hiszik, hogy te egy párkapcsolatban is ilyen vagy- és akinek emiatt tetszettél, aztán rájön, hogy nem is vagy olyan, és már nem is kellesz neki. Ez tapasztalat!

2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ezért legyél inkább önmagad.

A gyerekek meg döntés képtelenk meg hallják otthon a hülyeségeket.

2011. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ilyen volt többször velem is (lány vagyok), hogy egy srác megtetszett, megismerkedtünk jobban, de aztán rájöttem h nem ő az akivel egy kapcsolatot el tudnék képzelni. mint ember bírom, jól érzem magam vele, de az a plusz, az az érzés ami egy kapcsolathoz számomra elengedhetetlen az nincs meg. az pedig ugyebár ált. nem első pillantásra jön elő.
2011. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Na igen de bírom az ilyen válaszokat. De mégis mi az a valami? ;) annyira érdekel ez a dolog
2011. febr. 9. 23:38
 7/29 anonim ***** válasza:

"Ezért legyél inkább önmagad....


A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:11"


Szerintem ebben a világban a legtöbb ember nem érdemli meg, hogy magamat adjam neki. Ahhoz nekem kell egy bensőséges viszony, és az a baj, hogy lehet, hogy utána jössz rá, hogy jajj, neki nem kellett volna magam adnom, elmondani a legféltettebb titkaim, mert gonosz ármánnyal visszafordítja ellenem... De ez csak az én felfogásom, bár nyilván kialakulásában nagy szerepet játszott, hogy párszor már megégettem magam.:)

2011. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Nem azt mondtam, hogy bízz meg másokban és teregess ki mindent. Helyes ezt nem teszed. De ha másnak mutatod magad és nem tudsz olyan lenni hosszú távon, akkor bukhatsz egy kapcsolatot.

2011. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A határozottság és az önbizalom, szórakoztató viselkedés a nyerő. Nem nagyon láttam még határozott, magabiztos, öntudatos, szórakoztató pasit hosszú távon barátnő nélkül.
2011. febr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Sztem v csak te képzelted be a dolgot, v direkt húzták az agyadat a lányok, de nem akartak semmit már az elején se.
2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!